Wzruszający moment w "The Voice of Poland". Baron wspomina babcię. Też jest sławna » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wzruszający moment w „The Voice of Poland”. Baron wspomina babcię. Też jest sławna

Wzruszający moment w „The Voice of Poland”. Baron wspomina babcię. Też jest sławna

Nawet najwięksi fani Barona często nie zdają sobie sprawy, że nie jest on jedyną znaną osobą w swojej rodzinie. Do grona wielkich gwiazd zalicza się między innymi babcia muzyka. Ostatnio powiedział o niej kilka słów w programie „The Voice of Poland”.

Baron — a właściwie: Aleksander Milwiw-Baron — to jeden z jurorów show „The Voice of Poland” emitowanego na antenie TVP3. Jego sława nie zaczęła się jednak dopiero po przyjęciu angażu w telewizji. Wręcz przeciwnie, na pierwszym miejscu jest on członkiem popularnego zespołu Afromental. Nic dziwnego, Milwiw-Baron to nie tylko multiinstrumentalista, ale również producent muzyczny, a nawet kompozytor!

Zobacz także: Zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. Antoni Zimnal rozczulił wszystkich! Mamy nagranie

Babcia Barona to wielka sława. Kim jest?

Wśród fanów zespołu Afromental lub programu „The Voice of Poland” jest niewiele osób, które wiedzą, że Baron to nie jedyny członek swojej rodziny, który może pochwalić się zacięciem artystycznym. Wystarczy wspomnieć o bracie i ojcu muzyka. Jak podaje portal Plotek, pierwszy z mężczyzn ma na koncie koncertowanie z Wojtkiem Mazolewskim w zespole jazzowym Pink Freud, a ojciec to jeden z najwybitniejszych polskich saksofonistów.

Jednak nie tylko przedstawiciele dwóch pokoleń rodziny Barona mają na koncie osiągnięcia artystyczne. Wręcz przeciwnie, ogromnie utalentowana jest także Marlena Milwiw, czyli babcia muzyka Afromental. To znana aktorka, a sam wnuk nie kryje dumy z osiągnięć seniorki, czemu dał wyraz w ostatnim odcinku „The Voice of Poland”, gdy Justyna Steczkowska skomplementowała jego talent aktorski.

Mam to w genach po mojej babci Marlenie, którą serdecznie pozdrawiam — powiedział z nieukrywaną dumą Baron.

Zobacz także: Adele wyszła sekretnie za mąż? Wymsknęło jej się podczas koncertu

Marlena Milwiw grała w takich znanych filmach, jak m.in. „Wyjście awaryjne”, „Och, Karol”, „Warto kochać” czy „Jak być kochaną”. Talent aktorki mogli także podziwiać widzowie popularnych seriali „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość” czy — gościnnie — „Licencja na wychowanie”. Babcia Barona, która świętowała już 92 urodziny, obecnie pozostaje na artystycznej emeryturze i mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Zobacz także: Quiz. „Shrek” czy „Madagaskar”? Jeden cytat musi wystarczyć! 5/10 to minimum