"Zabójcze wesele": Jennifer Aniston i Adam Sandler w kontynuacji komedii Netfliksa! [ZWIASTUN] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Zabójcze wesele”: Jennifer Aniston i Adam Sandler w kontynuacji komedii Netfliksa! [ZWIASTUN]

„Zabójcze wesele”: Jennifer Aniston i Adam Sandler w kontynuacji komedii Netfliksa! [ZWIASTUN]

Do sieci trafił oficjalny zwiastun komedii „Zabójcze wesele” z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem. Premiera filmu już 31 marca 2023 roku na Netfliksie.

Netflix udostępnił pierwszy zwiastun filmu „Zabójcze wesele”, w którym gwiazdy Adam Sandler i Jennifer Aniston wyruszają na kolejną ekscytującą przygodę. Za reżyserię odpowiada Jeremy Garelick, a scenariusz napisał James Vanderbilt.

Zobacz zwiastun:

„Zabójcze wesele”: Opis fabuły

Cztery lata po rozwiązaniu pierwszej zagadki kryminalnej Nick (Adam Sandler) i Audrey (Jennifer Aniston) Spitzowie są pełnoprawnymi detektywami, których prywatna agencja próbuje zaistnieć na rynku. Gdy Nick i Audrey otrzymują zaproszenie na prywatną wyspę, na której ma się odbyć ślub ich przyjaciela, Maharadży (Adeel Akhtar), okazuje się, że pech nadal ich prześladuje — wkrótce po rozpoczęciu imprezy świeżo upieczony małżonek zostaje porwany dla okupu, a podejrzanym jest każdy znamienity gość i członek rodziny, nie wyłączając samej panny młodej. W „Zabójczym weselu” Spitzowie wreszcie dostają szansę, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami w sprawie najwyższej wagi, która kusi obietnicą spełnienia wszystkich marzeń — nie tylko o sukcesie własnej agencji detektywistycznej, ale też o długo wyczekiwanej wycieczce do Paryża. Reżyserem filmu jest Jeremy Garelick, a w pozostałych rolach wystąpili Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, Kuhoo Verma oraz John Kani i Dany Boon.

Film pojawi się na Netfliksie 31 marca 2023 roku.

Polecamy również: