Zakonnica Cristinie zrzuciła habit i szokuje na Instagramie [WIDEO]
Strona Główna > Zakonnica Cristinie zrzuciła habit i uwodzi mężczyzn w nowym teledysku!

Zakonnica Cristinie zrzuciła habit i uwodzi mężczyzn w nowym teledysku!

Zakonnica Cristina stała się znana po tym, jak wygrała program „The Voice of Italy”. W 2022 roku ogłosiła, że opuszcza zakon, w którym dotąd mieszkała. Jak zdradziła w jednym z wywiadów ma nowe plany na przyszłość.

Siostra Cristina, która zrobiła furorę w „The Voice of Italy” odłożyła habit na bok na rzecz nowych wyzwań. Pokochały ją miliony za charyzmę i głos, a jej występ na przesłuchaniach w ciemno podbił serca fanów na całym świecie.

W 2022 roku Siostra Cristina ogłosiła, że odchodzi z zakonu i chce zmienić swoje życie. Postanowiła skupić się na swojej muzycznej karierze. Teraz jest nie do poznania. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowym teledysku do utworu „La felicità è una direzione”.

Siostra Cristinie szokuje w nowym teledysku

Cristina Scuccia, pomimo że zrezygnowała z habitu, nie żałuje swojego czasu spędzonego w klasztorze. Twierdzi, że to były „najlepsze lata jej życia”, a jej dzisiejsza tożsamość jest częściowo związana z jej doświadczeniem jako zakonnicy. Scuccia zapewnia, że nie porzuciła swojej wiary i nadal wierzy w Boga i życie. Mówi również, że jej sukces nie wpłynął na jej decyzję o odejściu z zakonu i nie spowodował kryzysu jej powołania.

Cristina Scuccia – zakonnica, którą pokochał cały świat

Siostra Cristina Scuccia w 2014 roku wzięła udział w programie The Voice we włoskiej edycji. Swym niezwykłym głosem i charyzmą zdobyła serca jurorów i publiczności, co w końcu zaowocowało zwycięstwem.

Zobacz także: Jimmy Fallon wkręcił jurorów „The Voice”! Tego występu długo nie zapomną [WIDEO]

Po udziale w programie zakonnica zaczęła regularnie występować na scenie nie tylko we Włoszech, ale również za granicą. W 2021 roku miała okazję zaśpiewać na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Jasna Strona Mocy” emitowanym na antenie TVP.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *