Zespół Bon Jovi może pochwalić się kolejnym rekordem! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Bon Jovi może pochwalić się kolejnym rekordem!

Zespół Bon Jovi może pochwalić się kolejnym rekordem!

Ta kultowa piosenka z repertuaru Bon Jovi ma już na swoim koncie wiele wyróżnień. Teraz można do nich dodać kolejne.

Zespół Bon Jovi może poszczycić się kolejnym wielkim sukcesem. Z przebojem „Livin’ On A Prayer” dołączyli do takich artystów jak Queen, Linkin Park czy Guns N’ Roses, których przeboje przekroczyły miliard wyświetleń w serwisie Youtube. Gratulujemy!

Ostatni album Bon Jovi „2020” ukazał się w październiku 2020 roku i uplasowała się w pierwszej dwudziestce najlepiej sprzedających się płyt w USA, Kanadzie, Irlandii, Włoszech, Holandii i Polsce. Tematyka piosenek nawiązuje m.in. do wyborów w Ameryce, pandemii czy śmierci George’a Floyda. Lider grupy spędził pierwsze tygodnie pandemii, pomagając wspólnie z żoną Dorotheą w ramach JBJ Soul Kitchen Community Restaurant w Red Bank w stanie New Jersey. Para otworzyła też bank żywności w East End na Long Island.

W trakcie trwającej ponad trzy dekady kariery, od założenia w 1983 roku, Bon Jovi uplasował się wśród rockowej monarchii i został wprowadzony zarówno do Rock & Roll Hall of Fame, jak również Songwriters Hall of Fame. Z ponad 130 milionami sprzedanych albumów na całym świecie i długą listą hitów, tysiącami koncertów w ponad 50 krajach dla ponad 35 milionów fanów oraz zarobkami z koncertów przekraczającymi miliard dolarów w ciągu ostatniej dekady, Bon Jovi jest jednym z najważniejszych rock’n’rollowych zespołów.

Polecamy również: