Strona Główna > Zespół The Kelly Family zaprasza na świąteczną zabawę [WIDEO]

Zespół The Kelly Family zaprasza na świąteczną zabawę [WIDEO]

Czas na wielkie „Christmas Party”! – Chcemy uczcić największą i najpiękniejszą imprezę świąteczną naszego życia. Zapraszamy wszystkich naszych fanów, aby do nas dołączyli! – tak słynna rodzinna opisuje nowy studyjny album The Kelly Family.

The Kelly Family mają na koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt. Grupa kilka lat temu świętowała swój triumfalny powrót dwoma albumami #1, „We Got Love” (2017, 5-krotne złoto) i „25 Years Later” (2019). Dziś Kathy, Patricia, Jimmy, Joey, John i Paul zapraszają fanów z całego świata na wielkie „Christmas Party”.

The Kelly Family wspominają swoje muzyczne początki – niesamowitą karierę, która rozpoczęła się ponad 40 lat temu w małej hiszpańskiej wiosce. Rodzinny zespół wykorzystywał wówczas okres przedświąteczny na chodzenie od domu do domu i śpiewanie tradycyjnych ludowych pieśni.

„Christmas Party” The Kelly Family to celebracja najpiękniejszego okresu 16-utworową, barwną mieszanką ekscytujących oryginalnych kompozycji i wybranych wersji popularnych coverów świątecznych klasyków, takich jak „We Wish You a Merry Christmas” czy „Fairytale of New York”.

Grupa wydała ostatnio trzy single „Peace On Earth”, „Those Were the Days” i „Grateful” z Ronanem Keatingiem, klimatyczne zwiastuny nadchodzącego wydawnictwa. Czwarty singiel, wydany wraz z albumem porywający cover „We Wish You A Merry Christmas”, przekazuje słuchaczom pozytywne myśli w tym szczególnym czasie.

„Grateful” oznacza „wdzięczny” – chcemy skupić się na tym, co mamy, zamiast tego, czego nam brakuje. Dopiero kiedy zaczynasz myśleć o wdzięczności, uświadamiasz sobie, co tak naprawdę masz w życiu. To z pewnością pomaga złagodzić ból. Mimo wszystkich przeciwności losu, życie jest wspaniałym darem. Zupełnie tak, jak mówi tekst „Grateful”: życie to cud. „Mam cię, masz mnie” – to dar, dzięki któremu nie musimy przechodzić przez życie samotnie. Mamy wokół siebie przyjaciół, kochających ludzi, którzy nas niosą i towarzyszą nam w życiu. To przede wszystkim piosenka o wdzięczności w momentach, gdy łapiemy się na narzekaniu. Wtedy uświadamiamy sobie: tak, wszystko się zmieniło i to takie trudne chwile. Jednak każdego ranka słońce wschodzi dla nas wszystkich, a nasze serca nadal biją. To nowe możliwości, nowe początki.

Zespół napisał utwór „We Wish You A Merry Christmas” ponad 30 lat temu. – Niektórzy z naszych fanów mogą pamiętać melodię refrenu z naszego „Street Times”. W latach 90. nazywała się „Forever”. Refren wysyła jasną wiadomość: „Tak, damy radę i znowu powstaniemy”. Musimy o tym pamiętać, zwłaszcza teraz, bardziej niż kiedykolwiek.

– mówi John Kelly.

Polecamy również: