Zmarł Andrzej Hermanowicz. Polsat potwierdza wstrząsające wieści » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zmarł Andrzej Hermanowicz. Polsat potwierdza wstrząsające wieści

Zmarł Andrzej Hermanowicz. Polsat potwierdza wstrząsające wieści

Andrzej Hermanowicz nie żyje. Telewizja Polsat potwierdziła smutną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych we wtorek 20 czerwca 2023 roku. Pan Hos z serialu „Drwale i inne opowieści Bieszczadu” miał 51 lat.

Informacja o śmierci Andrzeja Hermanowicza wstrząsnęła tysiącami telewidzów. Fani i współpracownicy z planu żegnają w mediach społecznościowych Pana Hosa, bohatera serialu „Drwale i inne opowieści Bieszczadu”. W sieci pojawił się poruszający wpis, opublikowany od serca przez jednego z pracowników telewizji Polsat.

Nie żyje Pan Hos. Andrzej Hermanowicz miał 51 lat

Dziś rano dotarła do nas smutna wiadomość. Prosto z Bieszczad na niebieskie połoniny powędrował Andrzej Hermanowicz, czyli legendarny Pan Hos – przekazano na stronie „Polsat Play – official” na Facebooku. – I choć ta bieszczadzka historia dobiegła końca, to nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje w ludziach pamięć o nim. A my pamiętamy. Panie Hos, do zobaczenia.

Zobacz także: Tymi słowami podsumowała Polaków. Kasia Wilk rozprawia się z przeszłością [TYLKO U NAS]

Wspaniały człowiek. Wyrazy współczucia dla rodziny – czytamy w sekcji komentarzy. Kondolencji przybywa w bardzo dużym tempie.

Andrzej Hermanowicz zmarł w wieku zaledwie 51 lat.

Zobacz także: Quiz. Czy wiesz wszystko o zespole Scorpions? Będziesz mistrzem, jeśli zgarniesz chociaż 6 punktów

Ceremonia pogrzebowa bohatera „Drwali i innych opowieści Bieszczadu” rozpocznie się o 11:00 w środę 21 czerwca w Polanie, skąd pochodził słynny Pan Hos.

Zobacz także: Żmuda Trzebiatowska: „Nie lubię wchodzić w takie relacje” [TYLKO U NAS]