11-letni gitarzysta zrobił show w "Mam talent". Dał czadu!
Strona Główna > 11-letni gitarzysta zrobił show w „Mam talent”. Dał czadu!

11-letni gitarzysta zrobił show w „Mam talent”. Dał czadu!

Co to był za występ w brytyjskim „Mam talent”! 11-letni muzyk wszedł na scenę i pokazał na co go stać rozgrzewając publiczność i jurorów. Usłyszał cztery razy tak! Tego show nie możecie przegapić.

Co za fenomenalny występ mogli oglądać widzowie Britain’s Got Talent! 11-letni Harry Churchill zachwycił publiczność i jurorów programu. Chłopiec wszedł na scenę i zrobił ogromne show. Miał mikrofon, przez który zapowiedział swój występ, a oprócz tego w rękach trzymał tylko gitarę. To po prostu trzeba zobaczyć!

Zobacz także: Wygrała Eurowizję 2023. Loreen rusza w trasę. Zagra w Polsce

11-letni gitarzysta w Britain’s Got Talent

Początkowo występ nie zapowiadał się tak spektakularnie. Chłopiec bardzo się stresował, co przyznał na wizji. Jednak gdy tylko zaczął grać na instrumencie nabrał pewności i dał z siebie wszystko. Zagrał dwa utwory legendarnego zespołu Queen. Było to kultowe „Bohemian Rhapsody” oraz „We Will Rock You”.

Na tym jednak nie koniec. Nie była to zwykła gra, a prawdziwy rock’n’roll! Chłopiec pozwolił sobie nawet wskoczyć na stół jurorski! Aż nagle odwrócił się plecami do oceniających i przekręcił także gitarę dając emocjonujący popis swojego talentu.

Zobacz także: K-popowy zespół nagrał teledysk w polskim zamku. Klip zobaczyło 16 mln osób!

Występ został doceniony przez wielkie gwiazdy. – To było wspaniałe, wspaniałe, wspaniałe przesłuchanie – powiedział Simon Cowell. Inni dodali: – Jesteś królem rock’n’rolla, a także: – Masz cztery razy TAK, gratulacje! – słyszymy na wideo.

Gitarzysta zespołu Queen docenił Harry’ego

Również Brian May, gitarzysta zespołu Queen zauważył chłopca. Wideo podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Uznał, że „Harry daje czadu!”. – Musiałem tutaj o tym napisać. Gratulacje Harry Churchill. Harry wymiatał na gitarze w „Mam talent”. Dziękuję Talii Dean za podesłanie mi tej informacji – stwierdził artysta.

Zobacz także: Tajemnica Majki Jeżowskiej. Romans z partnerem znanej wokalistki skończył się fatalnie

Queen to jeden z najsłynniejszych zespołów na świecie. Ich przeboje do dziś biją rekordy popularności. „Bohemian Rhapsody”, „Don’t Stop Me Now”, „Love of My Life” czy „We Are the Champions” to ponadczasowe hity uwielbiane przez publikę!

Nagranie z występu można zobaczyć poniżej. Jak wam się podoba taka osobowość?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *