K-popowy zespół nagrał teledysk w polskim zamku. Klip zobaczyło 16 mln osób!
Strona Główna > K-popowy zespół nagrał teledysk w polskim zamku. Klip zobaczyło 16 mln osób!

K-popowy zespół nagrał teledysk w polskim zamku. Klip zobaczyło 16 mln osób!

Gratka dla fanów K-popu i ciekawostka dla wielu Polaków! Słynny zespół z Korei Południowej Enhypen nagrał swój najnowszy klip w polskim zamku. Nagranie, które ukazało się 22 maja zobaczyło już ponad 16 mln osób. Liczba stale rośnie!

K-pop to gatunek muzyczny wywodzący się z Korei Południowej. Zespoły, które wiodą prym w tej odmianie zyskują miliony fanów na całym świecie. Publiczność kocha nie tylko członków licznych boysbandów czy girlsbandów. Urzeka ich m.in. muzyka łącząca w sobie elementy takich gatunków jak dance-pop, ballada popowa, electropop, hip-hop, rock, jazz, a nawet pop opera i muzyka klasyczna.

Zobacz także: Tajemnica Majki Jeżowskiej. Romans z partnerem znanej wokalistki skończył się fatalnie

Jedną z takich grup jest Enhypen, która powstała w 2020 roku i w kilka lat zdobyła gigantyczną popularność. Dziś ich hitów słuchają miliony osób, co widać m.in. na teledysku do utworu „Bite Me”. Klip zobaczyło już ponad 16 mln osób, które mogą zobaczyć gwiazdy k-popu tańczące wewnątrz polskiego zamku Krzyżtopór w Ujeździe oraz budynku Ufficio Primo przy ul. Wspólnej 62 w Warszawie.

K-popowy zespół nagrał teledysk w Polsce

Enhypen jest zdecydowanie zespołem na topie. O tym, że muzycy pojawili się w Polsce, fani plotkowali już w marcu. Mieli rację, bo grupa nagrywała wtedy teledysk do jednego ze swoich utworów w naszym kraju. Chodzi o piosenkę „Bite Me”.

Zobacz także: Cały świat oszalał na punkcie muzyki z Korei Południowej. O co chodzi w tym całym K-popie?

Teledysk wyszedł w poniedziałek i od razu wskoczył na youtube’ową kartę na czasie. Oprócz oryginalnego brzmienia można podziwiać artystów tańczących w polskim zamku Krzyżtopór. Są to ruiny rezydencji pałacowej powstałej w latach 1621-1644.

Na wideo widać, że wewnątrz zabytku postawiono parkiet, na którym artyści dali taneczny popis. Nie zabrakło też ujęć posiadłości z lotu ptaka. Zdjęcia robią wrażenie! To nie jedyne miejsce, które odwiedził k-popowy boysband.

Zobacz także: Nie żyje Moonbin. Gwiazdor K-popu miał 25 lat

W teledysku widać też kadry wykonane w Ufficio Primo przy ul. Wspólnej 62 w Warszawie.Jest to zabytkowy budynek biurowy, który znany jest także jako dawny Biurowiec Prezydium Rządu. Charakteryzuje się specjalną kopułą na dachu, którą widać w teledysku Enhypen. Nagranie można zobaczyć poniżej!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *