Tajemnica Majki Jeżowskiej. Miała romans z mężem Krystyny Prońko
Strona Główna > Tajemnica Majki Jeżowskiej. Romans z partnerem znanej wokalistki skończył się fatalnie

Tajemnica Majki Jeżowskiej. Romans z partnerem znanej wokalistki skończył się fatalnie

Majka Jeżowska z Krystyną Prońko była w bardzo bliskiej relacji, jednak w czasie rozwijania tej znajomości jeszcze bardziej zbliżyła się do wieloletniego partnera swojej przyjaciółki – Janusza Komana. Nikogo chyba więc nie zdziwi, że relacja tych pań w końcu się rozpadła.

Historia tego głośnego romansu lat 80. zakończyła się w szpitalu. Warto dodać, że Krystyna Prońko nigdy nie wyszła za mąż, jej partnera od lat media nazywają „mężem” przez wieloletnią relację z Januszem Komanem. Oficjalnie nigdy nim nie został, choć zakochani byli związani ze sobą przez lata.

Zobacz także: Premiera „Małej Syrenki”. Niewiarygodne, jak wyrosły dzieci Natalii Kukulskiej!

Majka Jeżowska była przyjaciółką Krystyny Prońko. Odbiła jej ukochanego

Majka Jeżowska poznała Krystynę Prońko na Akademii Muzycznej w Katowicach. Prońko była jednym z wykładowców 20-letniej wówczas Jeżowskiej. Mimo 13-letniej różnicy wieku panie szybko się zaprzyjaźniły, a ich znajomość wyszła daleko poza mury akademii.

Kiedy byłam na pierwszym roku, zostałam jej ulubienicą, zapraszała mnie do Warszawy. Nocowałam u niej, poznawałam ludzi z branży. Wchodziłam dzięki Krysi w świat show-biznesu. Ona mogła otworzyć wszystkie drzwi – opowiadała „Faktowi” Majka Jeżowska.

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie Reni Jusis. „Poczułam się własnością wszystkich”

Wokalistka poznała również wieloletniego partnera Prońko – kompozytora Janusza Komana. 20-letnia Majka zauroczyła się w ponad 30-letnim muzyku. Ten również nie krył swojego zauroczenia studentką. Para zawiązała się i nikogo chyba nie zdziwi fakt, że Prońko postanowiła zakończyć znajomość z obojgiem.

Majka Jeżowska była ofiarą przemocy domowej. To Prońko wyciągnęła do niej rękę

Majka Jeżowska i Janusz Koman pobrali się, a niedługo potem na świat przyszedł ich syn – Wojciech. Niestety ta relacja nie przetrwała próby czasu – małżeństwo było krótkie i burzliwe. Okazało się, że Koman stosował wobec ukochanej przemoc, a jedna z kłótni skończyła się dramatycznie.

Zobacz także: Quiz: Perfect, Lady Pank czy Budka Suflera? Kto to śpiewał? 6/10 to mało!

Jeżowska została uderzona w krtań, co spowodowało krwotok do strun głosowych. Wokalistka leżała w szpitalu drżąc o swoją karierę i przyszłość, aż nagle dostała telefon. W słuchawce usłyszała znajomy głos Krystyny Prońko.

Krysia zadzwoniła do szpitala, usłyszałam: „Majka powiedz mi tylko, czy to ma coś wspólnego z Komanem?”. Gdy przytaknęłam od razu przyjechała. To był powrót. Poczułam jak spada mi z serca kamień. Zobaczyłam, że nasza relacja była na tyle silna, że żaden facet jej nie zmąci. Postanowiłyśmy sobie, że żaden facet nie stanie już między nami – opowiadała Jeżowska.

Kilka lat później powstała piosenka „On nie kochał nas”. Jeżowska i Prońko przyjaźnią się do dziś.

14.06.2019 Opole. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. N/z Majka Jezowska i Krystyna Pronko. Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *