"A Christmas Spark": Doktor Quinn i Sully w nowej komedii romantycznej. Aktor jest nie do poznania! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „A Christmas Spark”: Doktor Quinn i Sully w nowej komedii romantycznej. Aktor jest nie do poznania!

„A Christmas Spark”: Doktor Quinn i Sully w nowej komedii romantycznej. Aktor jest nie do poznania!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu „Doktor Quinn”. Po 25 latach zobaczymy ponownie odważną lekarkę i dzikiego Sully’ego w jednym filmie!

„Kiedy pierwszy raz przeczytałam scenariusz, po prostu nie pomyślałam, że on wystąpi też w tym filmie!” — mówi Jane Seymour o swoim koledze z planu, Joe Lando. Będziemy ich mogli zobaczyć w nowym świątecznym filmie „A Christmas Spark”. Obraz na podstawie scenariusza Eirene Tran Donohue miał premierę 27 listopada. Dzień później trafił do streamingu w aplikacji Lifetime.

Film opowiada historię niedawno owdowiałej Molly granej przez Seymoura, która postanawia spędzić święta z córką. Molly po przyjeździe postanawia przewodniczyć miejskiemu konkursowi bożonarodzeniowemu swojej córki. Jest to zadanie, które otrzymuje, gdy zdaje sobie sprawę, że zakochuje się w najbardziej pożądanym kawalerze w mieście, Hanku granym przez Lando. Ach… ta magia Świąt.

Materiały prasowe

Jane Seymour ma na swoim koncie rolę dziewczyny Bonda w „Żyj i pozwól umrzeć” u boku Rogera Moore’a, „Gdzieś w czasie”, „Smallville” czy „Wedding Crashers”. Niedawno wielokrotnie nagradzana aktorka wystąpiła w „The Kominsky Method”, „B Positive” i irlandzkim thrillerze kryminalnym „Harry Wild” dla Acorn TV.

Serial „Dr. Quinn” zadebiutował w Polsce 11 grudnia 1984 roku. Łącznie powstało sześć sezonów, które składały się ze 149 odcinków. Serial opowiada historię młodej lekarki, która zdecydowała się otworzyć własną praktykę w miasteczku Colorado Springs na Dzikim Zachodzie. W głównych rolach wystąpili Jane Seymour, Joe Lando, Chad Allen i Shawn Toovey. Wielki sukces serialu zaowocował powstaniem dwóch filmów.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *