Adam Lambert sięgnął po klasykę. Nagrał cover utworu "Mad About the Boy" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Adam Lambert sięgnął po klasykę. Nagrał cover utworu „Mad About the Boy”

Adam Lambert sięgnął po klasykę. Nagrał cover utworu „Mad About the Boy”

Adam Lambert opublikował swoją wersję utworu Noëla Cowarda z 1932 roku, który zostanie przedstawiony w filmie dokumentalnym „Mad About the Boy: The Noël Coward Story”.

Adam Lambert zadebiutował na żywo „Mad About the Boy” w programie „Strictly Come Dancing”. Zwycięzca amerykańskiego „Idola” wykonał hipnotyzującą wersję jazzowego utworu Noela Cowarda. W tle zawodowi tancerze Nikita Kuzmin i Carlos Gu wykonali gorące argentyńskie tango.

Tak naprawdę nie nagrałem wcześniej niczego, co by skłaniało się do jazzu, ale zawsze mnie to interesowało. Wydaje mi się, że śpiewałem trochę w tym stylu muzyki tu i tam jako dzieciak w teatrze muzycznym, ale nigdy nie nagrywałem jako dorosły. Więc tak, to było fajne wyzwanie!

– mówi Adam.

Cover Adama Lamberta promuje dokument „Mad About the Boy – The Noël Coward Story”. Film opisuje życie i karierę słynnego dramaturga, reżysera, ekstrawaganckiego dowcipu i bon vivanta z Oscara i Bafty. Reżyserem filmu jest Barnaby Thompson. Film zostanie wydany w 2023 roku, w 50. rocznicę śmierci Cowarda.

Polecamy również: