Afera po "Azja Express". Nikt nie zareagował na jej zachowanie
Strona Główna > Afera po programie TVN. Nikt nie zareagował na zachowanie gwiazdy

Afera po programie TVN. Nikt nie zareagował na zachowanie gwiazdy

„Azja Express” to show TVN, które cieszy się sympatią widzów. W programie gwiazdy ścigają się autostopem wykonując na trasie trudne zadania. Ostatni odcinek wywołał niemałe kontrowersje. Wszystko przez zachowanie Andziaks. Co zrobiła youtuberka?

Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz wraz z mężem Łukaszem ścigają się z Turcji do Uzbekistanu w programie „Azja Express”. Para youtuberów wraz z innymi uczestnikami po drodze musi wykonywać rozmaite zadania. Większość z nich albo utrudnia, albo ułatwia męczącą podróż. Jedno jest pewne – kto pierwszy, ten lepszy.

Zobacz także: Piosenka Sanah zdjęta z anteny. Szef rozgłośni zniesmaczony

Afera po odcinku „Azja Express”

W najnowszym odcinku show, uczestnicy rozdzielili się podczas wyścigu. Gdy jedna osoba z pary łapała stopa, druga musiała wykonywać rozmaite zadania, by ułatwić jej podróż.

Zobacz także: Sukces Blanki. To miejsce zajęła w głosowaniu widzów Eurowizji 2023

Andziaks, czyli znana youtuberka, która sprawdzała się w wyzwaniach, wywołała niemałe kontrowersje w „Azji Express”. Zdaniem widzów, produkcja powinna zareagować na sposób, w jaki wykonała jedną z misji. Chodzi o zadanie z wędką.

Gwiazdy musiały wykonać ją z patyków, a następnie dosięgnąć do klucza, by wydostać się z kajdanek. Angelika miała trudność ze złączeniem w całość wszystkich elementów. Gdy związała ze sobą kijki, wciąż się przekręcały lub załamywały. Wykazała się więc sprytem i poczekała aż reszta uczestników skończy.

Następnie chwyciła wędkę rywali i uwolniła się z kajdanek, by ruszyć dalej. – Trzeba sobie radzić w tej dżungli – powiedziała. To zachowanie nie spodobało się jednak widzom show. Ich zdaniem para powinna odpaść lub odbyć karę za naginanie zasad.

Radzić sobie trzeba, ale przestrzegając reguł gry. Zadanie było: 1 – zrobić wędkę i 2 – złapać na tę wędkę klucz. Andzia nie wykonała zadania, wzięła wędkę Darka. Nie miało to żadnych konsekwencji – brzmi jeden z komentarzy.

Tak! Miała zrobić swoją wędkę, a w rezultacie posłużyła się czyjąś. Powinna odpaść, nie ma sprawiedliwości.

Zobacz także: Trafiła do szpitala przez słynne show. Ujawnia bolesne kulisy

Jak polecenie jest uwolnij się sam to sam! Andzia nie dałaby rady tą swoją cienką wędką przyciągnąć klucza! Oszustwo! 

Przecież zrobiła wędkę tylko użyła innej – broni youtuberki inna osoba.

Zdaniem widzów, produkcja powinna zareagować na zachowanie uczestniczki. Inni twierdzą, że nie zrobiła niczego złego i nieco obeszła zasady konkurencji. Kto ma rację i czy Andziaks powinna odpaść z „Azja Express”?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *