Aktor z “M jak miłość” uzależniony od biznesu? Na knajpach utopił majątek
Strona Główna > Aktor z “M jak miłość” uzależniony od biznesu? Na knajpach utopił majątek

Aktor z “M jak miłość” uzależniony od biznesu? Na knajpach utopił majątek

Znany z “M jak miłość” Jacek Lenartowicz nie może przestać zakładać nowych biznesów. Szczególnie upodobał sobie gastronomię. Nieustannie otwiera nowe knajpy, które okazują się niewypałami. Przez swoje biznesowe ciągoty stracił już niemały majątek.

Jacek Lenartowicz wciela się w “M jak miłość” w postać Janka. Bohater jest właścicielem dobrze prosperującego klubu. Wygląda na to, że aktor chciał stać się biznesmenem również w rzeczywistości. Problem w tym, że jego kolejne pomysły okazują się… klapą. Każde podejście do prowadzenia restauracji skończyło się fiaskiem.

Zobacz także: Undercover Festival. AC/DC i Harry Styles na jednej scenie? „Zespoły ultrafanów”

Jacek Lenartowicz nie ma powodzenia 

Już w latach 90. Jacek Lenartowicz zdecydował się otworzyć restaurację. W Australii prowadził lokal serwujący tradycyjną kuchnię polską. Szło mu na tyle dobrze, że postanowił pójść za ciosem. W Polsce zdecydował się na otwarcie restauracji z kuchnią francuską. Wszystko miało pójść zgodnie z planem. W szczególności, że mieściła się ona w świetnej lokalizacji, czyli w gmachu Teatru Wielkiego w Warszawie. Nie przyniosła ona jednak zysków i biznes się nie powiódł.

Na jakiś czas Jacek Lenartowicz postanowił skupić się na aktorstwie. Jednak jego dążenia do posiadania własnej knajpy nie umarły. W 2021 roku otworzył lokal w stylu amerykańskim, w którym serwowano burgery. Okazało się, że i ten interes nie udał się tak, jak chciałby tego aktor.

Zobacz także: Znamy już trenerów „The Voice of Poland”. Czy Doda zasili program? Baron się wygadał!

Restauracje to nałóg Lenartowicza

Aktor cały czas próbuje swoich sił w gastronomii. Nie poddaje się w swoim pragnieniu posiadania prosperującej restauracji. Sam przyznaje, że uważa to za swoje uzależnienie.

Z prowadzeniem restauracji jest jak alkoholizmem. Człowiek jest od tego uzależniony i trudno się wyleczyć. Nie raz mówiłem, że już nigdy więcej nie wezmę się za gastronomię i robię to dalej – mówił aktor dla “Twojego Imperium”.

Jacek Lenartowicz otworzył w 2021 roku w Słupsku knajpę z burgerami. Nawiązywała ona do amerykańskiego kina. W menu mogliśmy znaleźć takie pozycje jak “Charlie”, “Flip” czy “Flap”. Aktor tak bardzo wierzył w nowy biznes, że zdecydował się przeprowadzić do Słupska wraz z rodziną. Niestety i ten interes okazał się klapą. Jakiś czas temu Jacek Lenartowicz zamknął restaurację. Co więcej, okazało się, że po wszystkim zostały mu tylko długi i wtopił niemałe pieniądze. Jeżeli to uzależnienie, to może aktor powinien pomyśleć o znalezieniu pomocy u specjalisty?

Zobacz także: Ma już 33 lata! Tak dziś wygląda Aleksandra Szwed. Nowe zdjęcia