Andrea, Matteo i Virginia Bocelli w świątecznym utworze "The Greatest Gift" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Andrea, Matteo i Virginia Bocelli w świątecznym utworze „The Greatest Gift” [WIDEO]

Andrea, Matteo i Virginia Bocelli w świątecznym utworze „The Greatest Gift” [WIDEO]

„The Greatest Gift” to pierwszy singiel z nowego albumu Andrei, Matteo i Virginii Bocelli „A Family Christmas”, który ukaże się 21 października 2022 roku.

Światowej sławy tenor Andrea Bocelli łączy siły ze swoim 24-letnim synem Matteo Bocellim i 10-letnią córką Virginią Bocelli na ich pierwszym wspólnym albumie, „A Family Christmas”. Nagranie, które ma ukazać się 21 października nakładem Decca / Capitol Records, ukazuje ich wielopokoleniowy talent muzyczny w wielu świątecznych, ulubionych utworach.

Pierwszym nagraniem z tego albumu, które jest dostępne w serwisach cyfrowych od dzisiaj, jest „The Greatest Gift” – premierowy utwór, napisany i zaaranżowany specjalnie na ten album, celebrujący pokój i miłość w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Andrea, Matteo i Virginia pięknie prowadzą tutaj swoje partie wokalne, aż do kulminacji w finałowym refrenie, z towarzyszeniem orkiestry i chóru.

Zobacz teledysk:

Album został wyprodukowany przez nominowanego do wielu nagród Grammy i Oscara kompozytora i producenta, Stephana Moccio – znanego ze współpracy między innymi z Celine Dion, The Weeknd, Miley Cyrus i Barbrą Streisand – który również współtworzył oraz współaranżował utwór „The Greatest Gift”, wraz z Amy Wadge, Jonasem Myrinem i Andreą Bocellim. Stephan Moccio jest artystą związanym z Decca Records.

Dajemy nasz mały, intymny i z serca płynący muzyczny prezent każdemu, kto chce cieszyć się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia w domu Bocellich.

– mówi rodzina.

Album zawiera nowe wersje tradycyjnych utworów świątecznych, zaaranżowanych na trzy głosy, w tym „Away in a Manger” i „Joy To The World”, a także popularne melodie świąteczne z całego świata, takie jak „Feliz Navidad” i kolejny, zupełnie nowy utwór, „ Il Giorno Piu Speciale”, napisany przez Federicę Abbate, Cheope, Katoo i Andreę Bocellego.

Polecamy również: