Będzie reaktywacja The Police? Sting nie ma wątpliwości
Strona Główna > Będzie reaktywacja The Police? Sting nie ma wątpliwości

Będzie reaktywacja The Police? Sting nie ma wątpliwości

The Police to jeden z najsłynniejszych zespołów na świecie. Choć grupa zakończyła działalność w latach 80., ich hity wciąż docierają do międzynarodowej publiczności. Sting zdradził, czy The Police wróci na scenę.

The Police był jedną z najważniejszych i wpływowych kapel rockowych. Gitarzysta Andy Summers, perkusista Stewart Copeland oraz basista i wokalista Sting stworzyli ponadczasowe hity znane na całym świecie. „Roxanne”, „Every Breath You Take” czy „Message in a Bottle” do dziś można usłyszeć na antenach międzynarodowych rozgłośni. Niestety, w latach 80. zespół zakończył działalność.

Zobacz także: 10 największych przebojów Stinga i The Police

The Police wróci na scenę?

Zespół działał w latach 1977-1986. Po zakończeniu wspólnej działalności muzycy rozpoczęli solowe kariery. Największą zrobił Sting. Gordon Sumner udzielił wywiadu, w którym zdradził, czy zobaczymy jeszcze The Police razem na scenie.

Przypomnijmy, że już raz kapela zdecydowała o wspólnej trasie koncertowej. Było to w 2007 roku. Później muzycy znów rozeszli się w swoje strony. Fanów wciąż ciekawi, czy zobaczą razem słynną grupę artystów. Sting nie pozostawia złudzeń. Opowiedział o reaktywacji w jednym z wywiadów.

Zobacz także: Przebój „Every Breath You Take” The Police z kolejnym imponującym rekordem!

Zdaniem Stinga, zespół powinien reaktywować się tylko raz. Twórcy powinni wyczuć na to dobry moment i po prostu to zrobić. – Powinieneś to zrobić tylko raz i to w odpowiednim momencie – zaczął w rozmowie z „Music Week”.

The Police wrócił po długiej przerwie i była na to odpowiednia pora. Nie przypisuję sobie zasługi, bo to była moja decyzja. Zrobienie tego jeszcze raz byłoby bezpodstawne i się nie wydarzy. Ale my to zrobiliśmy i wszyscy byli szczęśliwi, że mama i tata zeszli się jeszcze raz – wyjawił Sting.

Perkusista nazwał tak kolegów z zespołu

Podobne pytanie usłyszał również perkusista Stewart Copeland. Stwierdził, że dużo lepiej gra mu się muzykę The Police bez pozostałych członków zespołu. Żartobliwie określił kolegów z zespołu „palantami”. Cała ekipa lepiej dogaduje się dopóki nie musi wejść razem do studia lub wyjść na scenę.

Zobacz także: Jak brzmiałby utwór „Every Breath You Take”, gdyby powstał w średniowieczu?

Wszyscy sobie mówiliśmy, jak świetnie nam się grało muzykę The Police nie musząc użerać się z pozostałymi dwoma palantami. A więc co do koncertów The Police. Jestem optymistą. Oceniam szansę na jeden na milion – cytuje artystę serwis „Teraz muzyka”.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *