Blanka podbija Afrykę! Nazwali ją "polską księżniczką popu"
Strona Główna > Blanka podbija Afrykę! Nazwali ją „polską księżniczką popu”

Blanka podbija Afrykę! Nazwali ją „polską księżniczką popu”

Blanka rozwija swoją karierę w zawrotnym tempie. Od czasu występu na Eurowizji nie ma chwili wytchnienia. Ostatnio opublikowała nową piosenkę. Okazuje się, że nie podbija nią jedynie Polski, ale też Afrykę. Co więcej, nazwali ją tam „polską księżniczką popu”!

Kariera Blanki pędzi w niesamowitym tempie. Najpierw reprezentowała Polskę podczas Eurowizji, a jej piosenka “Solo” oraz viralowe “bejba” podbiły internet. Teraz cały czas pracuje nad nową muzyką. Okazuje się, że Blanka Stajkow może liczyć nie tylko na promocję w Polsce, lecz także poza nią. Ostatnio, z pomocą wytwórni wzięła się za podbój Afryki!

Zobacz także: Ksiądz został DJ-em. Tak rozkręcił imprezę w Portugalii

Blanka zdobędzie serca słuchaczy z Afryki?

Stajkow opublikowała jakiś czas temu nowy singiel. Piosenka “Boys Like Toys” zebrała w trzy tygodnie ponad 3 miliony odsłon w serwisie YouTube. Blanka jednak się nie zatrzymuje i nie zamierza na tym poprzestać. Chce zawojować też inne rynki muzyczne.

Jej wydawca, czyli Warner Music, bardzo jej w tym pomaga. Ostatnio Warner Music Africa udostępnił w mediach społecznościowych sesję Q&A z piosenkarką. Słuchacze z Afryki będą mogli lepiej poznać polską wokalistkę i być może zostać jej wiernymi fanami. Wytwórnia zaczęła prężnie promować ją poza granicami naszego kraju. Niejedna gwiazda może pozazdrościć takiej promocji.

Zobacz także: Britney Spears śpiewała już jako mała dziewczynka. To nagranie zwala z nóg!

Polska księżniczka popu

Materiał wideo z sesji pytań i odpowiedzi można obejrzeć na Instagramie Warner Music Africa. Do nagrania dołączono też podpis, w którym nazwano Blankę polską księżniczką popu

Afryko – poznaj polską księżniczkę popu – Blankę! Gwiazda robi furorę na całym świecie ze swoim świeżym popowym brzmieniem, a teraz możemy poznać ją lepiej dzięki temu Q&A! – napisano na profilu Warner Music Africa.

Wygląda na to, że Blanka chce podbić cały świat. Pod nagraniem możemy przeczytać wiele gratulacji i pozytywnych komentarzy. Na razie jednak są one w większości od polskich fanów, którzy są dumni ze swojej idolki. Jednak afrykańscy słuchacze będą mieli jeszcze okazję lepiej poznać wokalistkę. Nagranie jest bowiem dopiero pierwszą częścią Q&A, więc szykują się kolejne. Czy polska “Bejba” podbije serca słuchaczy z Afryki?

Zobacz także: Wielkie mieszkanie Moniki Brodki. Nietypowe dodatki robią wrażenie!