Bratanek Michaela Jacksona, Jaafar, zagra w filmie biograficznym „Michael”! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Bratanek Michaela Jacksona, Jaafar, zagra w filmie biograficznym „Michael”!

Bratanek Michaela Jacksona, Jaafar, zagra w filmie biograficznym „Michael”!

Nad scenariuszem pracuje John Logan, twórca scenariuszy do takich filmów jak „Aviator” i „Gladiator”. Poznaliśmy kolejne szczegóły produkcji studia Lionsgate.

Jaafar Jackson wcieli się w swojego wuja Michaela Jacksona w nadchodzącym filmie biograficznym Lionsgate „Michael” w reżyserii Antoine’a Fuqua.

Według zapowiedzi film „Michael” przedstawi skomplikowaną spuściznę człowieka, który stał się znany jako Król Popu. Według studia, film będzie badał wszystkie aspekty jego życia, „w tym jego najbardziej kultowe występy, które doprowadziły go do zostania największym artystą estradowym wszech czasów”.

Producentem jest Graham King, który wcześniej wyprodukował „Bohemian Rhapsody”. Filmowa biografia Michaela Jacksona miała powstać już w 2019 roku, jednak projekt został odłożony w czasie. Co ciekawe producentami wykonawczymi będą również przedstawiciele spadkobierców, którzy posiadają prawo do korzystania z utworów Michaela Jacksona.

Śmierć Króla Popu

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles. Oficjalną przyczyną śmierci było nagłe zatrzymanie krążenia. W listopadzie 2011 roku po blisko dwóch latach dochodzenia, lekarz Michaela Jacksona – Conrad Murray – został uznany za winnego nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie mu propofolu.

Polecamy również: