Była uczestniczką pierwszego sezonu show "Big Brother". Dziś gorzko tego żałuje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Była uczestniczką pierwszego sezonu show „Big Brother”. Dziś gorzko tego żałuje

Była uczestniczką pierwszego sezonu show „Big Brother”. Dziś gorzko tego żałuje

Pierwszy sezon reality show „Big Brother” na zawsze odmienił oblicze polskiej telewizji i do dziś jest wspominany przez wielu widzów z rozrzewnieniem. Jedną z uczestniczek pamiętnej edycji była Małgorzata Maier. Dzię nie ukrywa ona, że żałuje decyzji o nadesłaniu zgłoszenia. Dlaczego?

Zwycięzcą pierwszej edycji programu „Big Brother” był — już niestety nieżyjący — Janusz Dzięcioł. Drugie miejsce należało do Manueli Michalak, a trzecie — właśnie Małgorzaty Maier. Uczestnicy produkcji w błyskawicznym tempie zyskali rozpoznawalność na terenie całego kraju, co niektórzy, w tym Dzięcioł czy Michalak, próbowali później przekuć w karierę polityczną.

Zobacz także: Wzruszający moment w „The Voice of Poland”. Baron wspomina babcię. Też jest sławna

„Big Brother”, pierwsza edycja. Jak wspomina ją Małgorzata Maier?

Małgorzata Maier przebywała w domu Wielkiego Brata aż do finału pierwszego sezonu programu. Po jego zakończeniu urodzona 27 listopada 1966 w Chełmnie Maier zgodziła się wystąpić w mającym swoją premierę w 2001 roku filmie komediowym w reżyserii Jerzego Gruzy — „Gulczas, a jak myślisz…”.

Maier próbowała także swoich sił w roli prezenterki telewizyjnej. Prowadziła realizowane przez stację TVN programy „Dom pełen pomysłów” oraz „Kto Was tak urządził?”. Najwyraźniej urządzanie domów i mieszkań to prawdziwa pasja uczestniczki reality show, ponieważ była właścicielką firmy specjalizującej się w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Zobacz także: Zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. Antoni Zimnal rozczulił wszystkich! Mamy nagranie

Sama Małgorzata Maier nie jest jednak zadowolona, że wzięła udział w programie „Big Brother”. Dlaczego żałuje podjętej decyzji? Jak wyjawiła w rozmowie z portalem Onet, przed zgłoszeniem się do reality show wiodła przyjemne życie, ale wszystko zmieniło się, kiedy stała się rozpoznawalna na skalę ogólnopolską. Musiała nawet zmienić pracę, bo samą swoją obecnością wzbudzała zbyt wielkie zainteresowanie postronnych.

Żałuję, że poszłam do „Big Brothera”, bo wiodłam naprawdę super życie, a po programie odwróciło się do góry nogami i stanęło na głowie. Nie mogliśmy wrócić do dotychczasowej pracy. Nie dlatego, że nam sodówka uderzyła do głowy, tylko dlatego, że gdziekolwiek się nie pokazaliśmy, zbierało się zbiegowisko i nie dało się normalnie pracować — ubolewała Małgorzata Maier w wywiadzie.

Zobacz także: Co dziś dzieje się ze zwycięzcą „The Voice of Poland”? Nagrał piosenkę z gościnnym udziałem Borysewicza!