Przebój „Barbie girl” jako romantyczna ballada? W takiej wersji go nie słyszeliście! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Przebój „Barbie girl” jako romantyczna ballada? W takiej wersji go nie słyszeliście! [WIDEO]

Przebój „Barbie girl” jako romantyczna ballada? W takiej wersji go nie słyszeliście! [WIDEO]

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak brzmiałyby Wasze ulubione utwory zaaranżowane w innym gatunku muzycznym? Dzięki Melodicka Bros nie musicie już o tym myśleć. Wystarczy, że posłuchacie.

Melodicka Bros to włoski duet muzyków-YouTuberów, który uwielbia sięgać po nieoczywiste rozwiązania. Spokojne ballady zmienia w energiczne kawałki metalowe, a smutnym, nostalgicznym utworom nadaje radosne brzmienia. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych! Zespół jest w stanie zrobić wszystko, by tylko dać upust swojej kreatywności, co spotyka się z pozytywnym obiorem internautów – Melodicka Bros w serwisie YouTube obserwuje niemal 350 tysięcy osób.

Słyszeliście kiedyś przebój „Barbie girl” pozbawiony całego charakterystycznego dla niego entuzjazmu? Melodicka Bros zamienili utwór w przygnębiającą, romantyczną balladę udowadniając, że na pozór idealne plastikowe życie jest tylko zwykłą iluzją. Obejrzyjcie poniższe wideo i przekonajcie się, na co stać ten muzyczny duet.

Przebój „Barbie girl” to powstały w 1997 roku numer duńskiego zespołu Aqua i zarazem trzeci singiel z jego debiutanckiego albumu. Kontrowersyjna piosenka od razu stała się europejskim hitem, na dłuższy czas pozostając na pierwszych miejscach list przebojów. „Barbie girl” nie przyniosła zespołowi jedynie sławy, ale również sporo kłopotów – produkująca lalki firma Mattel wytoczyła Aqua’ie proces o wykorzystanie znaku towarowego i nadszarpnięcie dobrego imienia marki, który ostatecznie przegrała.

Polecamy również: