Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Jej siostra zdradziła, czy artystka wróci jeszcze na scenę » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Jej siostra zdradziła, czy artystka wróci jeszcze na scenę

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Jej siostra zdradziła, czy artystka wróci jeszcze na scenę

Pod koniec 2022 roku Celine Dion nagrała dla fanów poruszające wideo, w którym zdradziła, że cierpi na rzadką chorobę neurologiczną. Jak gwiazda się dzisiaj czuje? Jej siostra postanowiła uspokoić nieco fanów diwy.

Celine Dion walczy z nieuleczalną chorobą, która zamienia ludzi w „posągi”

Odkąd Celine Dion ogłosiła pod koniec zeszłego roku, że została zmuszona do odwołania trasy koncertowej w 2023 roku ze względu na stan zdrowia, niewiele wiadomo o życiu gwiazdy. Lekarze stwierdzili u niej tzw. zespół sztywnego człowieka, który objawia się sztywnieniem mięśni i stawów oraz niekontrolowanymi spazmami. Piosenkarka poświęciła się leczeniu, aby wrócić jeszcze na scenę. Ostatnio jej siostra, 74-letnia Claudette Dion, postanowiła nieco uspokoić fanów divy. Wiadomość, którą przekazała, jest jednak słodko-gorzka.

Wierzę, że życie zwróci jej to, co ona mu dała, bo Celine jest niezwykle inteligentną kobietą, bardzo hojną, utalentowaną i zakochaną w życiu. Zamiast płakać nad jej losem, staram się przekazać jej pozytywne wibracje i zapewnić, że pewnego dnia wyjdzie na scenę!

Zespół sztywnego człowieka to rzadkie zaburzenie neurologiczne, które objawia się sztywnieniem w obrębie mięśni i epizodami skurczy mięśniowych. Brak jego leczenia prowadzić może do niepełnosprawności. W terapii niezwykle ważna jest wieloaspektowa rehabilitacja ruchowa, która pozwala na przezwyciężenie bólu.

Celine Dion zaśpiewa w Polsce w 2024 roku!

Ze względu na dalszą rekonwalescencję Celine Dion, która nadal dochodzi do siebie po problemach zdrowotnych ogłosiła przełożenie wiosennych występów swojej europejskiej trasy Courage World Tour 2023. Koncerty zaplanowane od 24 lutego do 11 kwietnia 2023 roku, w tym także wydarzenia w Łodzi oraz w Krakowie ostatecznie odbędą się na wiosnę 2024. Spektakle zaplanowane na 26 sierpnia – 4 października 2023 roku pozostaną bez zmian. Tym samym oznacza to, że Celine Dion w przyszłym roku powróci na trasy koncertowe po długiej przerwie spowodowanej chorobą.

Bilety zakupione na dwadzieścia trzy przełożone daty koncertów w tym także na koncerty w Łodzi oraz w Krakowie będą honorowane w nowych terminach w 2024 roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *