Cher szykuje nie jeden, a dwa nowe albumy! Miłość jej służy
Strona Główna > Cher szykuje nie jeden, a dwa nowe albumy! Miłość jej służy

Cher szykuje nie jeden, a dwa nowe albumy! Miłość jej służy

Cher w jednym z ostatnich wywiadów zaskoczyła swoich fanów. Artystka zdradziła, że zamierza nagrać aż dwa nowe albumy. To nie koniec dobrych informacji!

Cher, legendarna ikona popu, nie zwalnia tempa i zapowiada, że pracuje nad dwoma nowymi albumami studyjnymi. Artystka ma do tej pory na koncie aż 27 płyt! Warto zaznaczyć, że w tym projekcie nie jest osamotniona – jej partner Alexander Edwards, znany jako A.E., również bierze udział w produkcji.

Choć między nimi jest 39-letnia różnica wieku, to para świetnie się dogaduje i współpracuje przy nowym materiale.

Jestem bardzo podekscytowana. Jadę do Wielkiej Brytanii, aby nagrać dwa albumy! Alexander jest producentem, pisze teksty i robi wszystko, co mnie bardzo cieszy. Myślę, że każdy artysta, kiedy wie, że szykuje coś dobrego, czuje to samo co ja teraz.

– powiedziała artystka.

Cher zapowiada trasę koncertową

Oprócz nowej muzyki, artystka ujawniła, że planuje trasę koncertową jeszcze w tym roku, wyznając: „Staram się wrócić do formy”.

Niedawno potwierdzono, że albumy Cher z lat dziewięćdziesiątych „It’s A Man’s World” i „Believe” zostaną rozszerzone i wznowione jeszcze w tym roku jako czteropłytowe zestawy, przy czym pierwszy z nich pojawi się już czerwcu.

Powstanie film o życiu Cher

Gwiazda planuje realizację swojej filmowej biografii, która zostanie wyprodukowana przez Judy Craymera i Gary’ego Goetzmana, znanych z musicalu „Mamma Mia”. Scenariusz do filmu ma napisać Eric Roth, zdobywca Oscara za film „Narodziny gwiazdy”.

Biografia Cher wpisuje się w trend filmów o muzykach, ale będzie rzadkim przykładem tego typu produkcji skupiającej się na kobietach muzykach.

Gary i ja jesteśmy zachwyceni, że znów będziemy pracować z Cher i tym razem przeniesiemy na duży ekran jej pełną mocy i prawdziwą odyseję życia. Nie można nie być zainspirowanym talentem Cher, jej hartem ducha, wyjątkowym dowcipem, ciepłem i wizją. Jej niezrównany sukces w muzyce, filmie i telewizji zainspirował całe pokolenia. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi, że możemy opowiedzieć jej historię widzom kinowym.

– komentuje Judy Craymer w oficjalnym komunikacie prasowym.

Cher: Niegasnąca gwiazda

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel „I Got You Babe” duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: „Maska”, „Silkwood” czy „Wpływ księżyca”. Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 29 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: „If I Could Turn Back Time”, „Believe”, „Strong Enough”, „Walking in Memphis” czy „One by One”.

Polecamy również: