Strona Główna > Wzruszona Christina Applegate odsłoniła swoją gwiazdę na Hollywood Walk Of Fame [WIDEO]

Wzruszona Christina Applegate odsłoniła swoją gwiazdę na Hollywood Walk Of Fame [WIDEO]

Christina Applegate została uhonorowana gwiazdą na hollywoodzkiej alei gwiazd. Aktorka pojawiła się w otoczeniu swoich najbliższych, którym dziękowała za wsparcie w tym trudnym czasie.

Aktorka wyznała ostatnio w jednym z wywiadów, że choruje na stwardnienie rozsiane.

Przytyłam prawie 20 kg. Nie jestem w stanie chodzić bez wspierania się na lasce. Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że ja zdaję sobie sprawę z tego, jak wyglądam. Najważniejsze, że czuję się dobrze i mam wokół siebie bliskich, którzy mnie kochają.

Po raz pierwszy mogliśmy ją zobaczyć, podczas odsłonięcia gwiazdy na Hollywood Walk Of Fame. Christina nie jest w stanie poruszać się o własnych siłach, nie straciła jednak poczucia humoru w tej trudnej walce. Odbierając nagrodę nie kryła wzruszenia.

Miałam naprawdę ciekawe życie. Zaczęło się od bycia małą dziewczynką, czekającą w kolejce na pierwsze „Gwiezdne wojny” na tej ulicy, w tym właśnie kinie, patrzącą na te [gwiazdy na ulicy] pytałam „kim są ci ludzie?”. co zrobili? Czy zrobili coś dobrze? Czy zrobili coś złego? Cokolwiek to jest, chcę taką gwiazdę! A ja miałem pięć lat. Więc ten dzień znaczy dla mnie więcej, niż możecie sobie wyobrazić.

Skierowała też kilka słów do córki:

Najważniejszą osobą na świecie jest moja córka – jesteś dla mnie wszystkim. Jesteś najpiękniejsza, dobra, mądra, interesująca. Każdy dzień to błogosławieństwo, kiedy budzę się i zabieram cię do szkoły. Dziękuję, że jesteś w tym wszystkim przy mnie.

– mówiła wzruszona aktorka.

Pierwsze sygnały, że coś jest nie tak, Christina zauważyła, gdy straciła równowagę na planie serialu „Już nie żyjesz”. Kilka tygodni później poinformowała, że choruje na stwardnienie rozsiane. To nieuleczalna choroba, z którą Chrstina musi się nauczyć żyć. Aktualnie porusza się o lace. Jak zdradziła ma ich już całą kolekcję!

W 2008 roku lekarze zdiagnozowali u 37-letniej aktorki nowotwór piersi we wczesnym stadium. Bardzo szybko rozpoczęła leczenie i udało jej się wygrać tę walkę.

Applegate zadebiutowała w telewizji w 1972 roku wraz z matką w operze mydlanej „Dni naszego życia”. Po raz pierwszy zwróciła na siebie uwagę jako seksowna i sarkastyczna Kelly Bundy w długo emitowanym serialu telewizji Fox „Świat według Bundych”. Po bardzo udanych 11 sezonach, kontynuowała swój sukces telewizyjny, grając we własnym serialu komediowym NBC „Jesse”. W 1999 roku wysoko oceniany serial przyniósł Applegate nagrodę publiczności jako ulubiona aktorka w nowym serialu telewizyjnym oraz nominację do Złotego Globu w kategorii Najlepsza aktorka w serialu telewizyjnym, komedii lub musicalu.

W 2004 roku Applegate powróciła do telewizji jako gościnna gwiazda serialu „Przyjaciele” jako młodsza siostra Rachel (Jennifer Aniston), Amy. Jej występ przyniósł jej nagrodę Emmy w kategorii Najlepsza aktorka gościnna w serialu komediowym za rolę, a także dodatkową nominację w następnym roku.

Aktorka wystąpiła w takich kultowych filamch jak  „Legenda telewizji” czy „Ostrożnie z dziewczynami”.

Trzeci sezon serialu „Już nie żyjesz” będzie miał premierę już 17 listopada 2022 roku na Netfliksie.

Polecamy również: