Czesław Mozil o dzieciach. "Nabawiam się ogromnych kompleksów"
Strona Główna > Czesław Mozil o dzieciach. „Nabawiam się ogromnych kompleksów”

Czesław Mozil o dzieciach. „Nabawiam się ogromnych kompleksów”

Czesław Mozil nie tylko gra i śpiewa. Oprócz koncertowania chętnie współpracuje z publicznością, również z dziećmi i młodzieżą. Wyznał, że często takie działania rodzą w nim „ogromne kompleksy”. Dlaczego?

Czesław Mozil jest znany nie tylko z muzyki, ale też z ciętego języka i poczucia humoru, którym dzielił się przed laty z widzami „X Factor”. Niedawno wystąpił w „Azji Express”, a oprócz kariery telewizyjnej wciąż występuje na scenie. Działa również z młodszą publicznością i tworzy projekty z dziećmi i młodzieżą. Jednym z nich jest płyta „Inwazja nerdów”.

Zobacz także: Maryla Rodowicz pochwaliła się zdjęciem sprzed ponad 50 lat. Robi furorę! „Buty plastikowe z komisu”

Mozil szczerze o dzieciach

Krążek wyszedł pod koniec 2022 roku. Jest to projekt, który powstał przy współpracy z młodzieżą i dziećmi należącymi do szkół ognisk muzycznych z całej Polski. Czesław Mozil uwielbia współpracować z najmłodszymi, którzy go inspirują. Bardzo ceni ich za ciekawość, pasję i chęci do rozwoju i nauki. Jak wyznał serwisowi „Co za tydzień”, na wspomnianej płycie gra ponad 700 dzieci.

Robiąc piosenki dla dzieci, młodzieżowe, można wyjść troszeczkę ze swojej skóry i trochę pobawić się łatwiejszymi elementami – wyznał muzyk.

Zobacz także: Tulia i Halina Mlynkowa we wspólnym utworze. „Przerwany” będzie hitem Opola?

Mozil, dodał, że często młode talenty wpędzają go w kompleksy. – Młodzi ludzie są fantastyczni i zaskakująco zdolni. Czasami nabawiam się ogromnych kompleksów, pracując z młodzieżą. Jest to bardzo inspirujące i dobrze to wróży – przyznał.

Rodzina Czesława Mozila

Czesław Mozil nie ma dzieci, o czym wspominał na antenie TVN. Wraz z ukochaną żoną Dorotą, mieli świadomie zdecydować, że nie będą mieli potomstwa. Dodał, że mimo to są szczęśliwi. Para poznała się dosyć późno i jak podkreślił gwiazdor „stwierdziliśmy, że nie będziemy rodzicami”.

Para poznała się w 2011 roku. Początkowo byli tylko dobrymi znajomymi, dopiero później zdecydowali się na związek. To właśnie jej, Mozil zwierzał się z problemów z poprzednimi dziewczynami. Los chciał, że zrodziło się między nimi uczucie. Ślub wzięli pięć lat później, w 2016 roku w tajemnicy przed mediami.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *