Wiśniewski nadał synkowi drugie żeńskie imię. Teraz komentuje
Nowo narodzony synek Michała Wiśniewskiego otrzymał francuskie imiona Noël Cloé. Spotkało się to z krytyką w sieci. Cloé bowiem jest imieniem żeńskim. Gwiazdor jednak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Jak mówi, ma nadzieję, że imię nie jest powodem do hejtu.
O imiona nowo narodzonego potomka zapytała Michała Wiśniewskiego dziennikarka Plotka. - Mam nadzieję, że imię nie jest powodem do tego, żeby kogoś hejtować - mówił piosenkarz.
Wiśniewski został zapytany o to, czy nie obawia się, że dziecko może doświadczać nieprzyjemności w szkole z powodu oryginalnego imienia. Gwiazdor nie ma jednak takich obaw. - Nieprzyjemności w szkole to można mieć wtedy, kiedy szkoła jest prowadzona przez osoby nieodpowiedzialne. Przez złych dyrektorów i złych nauczycieli - mówił. - Mam nadzieję, że takich szkół jest coraz mniej - dodał.
Michał Wiśniewski jest ojcem szóstki dzieci: Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002), Fabienne Marty (ur. 21 sierpnia 2003), Etiennette Anny (ur. 17 września 2006), Vivienne Vienny (ur. 2 lutego 2008), Falco Amadeusa (ur. 29 stycznia 2021) i Noëla Cloé (ur. 16 maja 2023).
Może Cię zainteresować:
Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!
„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu
TikToker zarzuca Blance plagiat! „Solo” to kopia znanego hitu?