Wiśniewski nadał synkowi drugie żeńskie imię. Teraz komentuje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wiśniewski nadał synkowi drugie żeńskie imię. Teraz komentuje

Wiśniewski nadał synkowi drugie żeńskie imię. Teraz komentuje

Nowo narodzony synek Michała Wiśniewskiego otrzymał francuskie imiona Noël Cloé. Spotkało się to z krytyką w sieci. Cloé bowiem jest imieniem żeńskim. Gwiazdor jednak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Jak mówi, ma nadzieję, że imię nie jest powodem do hejtu.

O imiona nowo narodzonego potomka zapytała Michała Wiśniewskiego dziennikarka Plotka. – Mam nadzieję, że imię nie jest powodem do tego, żeby kogoś hejtować – mówił piosenkarz.

Wiśniewski został zapytany o to, czy nie obawia się, że dziecko może doświadczać nieprzyjemności w szkole z powodu oryginalnego imienia. Gwiazdor nie ma jednak takich obaw. – Nieprzyjemności w szkole to można mieć wtedy, kiedy szkoła jest prowadzona przez osoby nieodpowiedzialne. Przez złych dyrektorów i złych nauczycieli – mówił. – Mam nadzieję, że takich szkół jest coraz mniej – dodał.

Michał Wiśniewski jest ojcem szóstki dzieci: Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002), Fabienne Marty (ur. 21 sierpnia 2003), Etiennette Anny (ur. 17 września 2006), Vivienne Vienny (ur. 2 lutego 2008), Falco Amadeusa (ur. 29 stycznia 2021) i Noëla Cloé (ur. 16 maja 2023).

Może Cię zainteresować:

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

TikToker zarzuca Blance plagiat! „Solo” to kopia znanego hitu?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *