Depeche Mode: "Ghost Again" nowy singiel. Depeche Mode zapowiada nowy album "Memento Mori"
Strona Główna > Depeche Mode powraca z nowym singlem „Ghosts Again”. Zobacz poruszający teledysk!

Depeche Mode powraca z nowym singlem „Ghosts Again”. Zobacz poruszający teledysk!

Utwór „Ghosts Again” jest zapowiedzią długo wyczekiwanego albumu „Memento Mori”, który ukaże się 17 marca 2023 roku. To nie koniec dobrych informacji dla fanów Depeche Mode. Przypominamy, ze zespół jeszcze w tym roku zagra aż dwa koncerty w Polsce!

Nowy singiel Depeche Mode „Ghosts Again”

Depeche Mode, laureaci Rock & Roll Hall of Fame Class of 2020, pod koniec 2022 roku ogłosili, podczas specjalnego wydarzenia w Berlinie, że wydadzą nowy album i wyruszą w światową trasę koncertową w 2023 roku. Memento Mori Tour będzie wspierać nadchodzący 15. studyjny album zespołu – „Memento Mori”, który ukaże się 17 marca 2023 roku.

Album promuje utwór „Ghost Again”. Premierowy teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Zespół Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce

Będziemy ich mogli zobaczyć na aż dwóch koncertach w Polsce! 2 sierpnia 2023 roku wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie, a 4 sierpnia zagrają koncert w Tauron Arenie w Krakowie.

Memento Mori Tour będzie 19. trasą koncertową Depeche Mode i ich pierwszą od ponad pięciu lat. Ostatnia trasa zespołu, 2017-2018 Global Spirit Tour, była najdłuższą z dotychczasowych i jedną z najlepiej zarabiających tras. Zespół zagrał dla ponad 3 milionów fanów podczas 130 koncertów w całej Europie i Ameryce Północnej.

Polecamy również: