Doda przerażona po śmierci Kacpra Tekielego. Drży o swojego ukochanego » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Doda przerażona po śmierci Kacpra Tekielego. Drży o swojego ukochanego

Doda przerażona po śmierci Kacpra Tekielego. Drży o swojego ukochanego

Podczas konferencji poświęconej festiwalowi w Opolu, Doda wyznała w rozmowie z „Faktem”, że bardzo przeżywa tragiczną śmierć Kacpra Tekielego. Boi się o swojego partnera – Dariusza Pachuta – który wkrótce wyrusza w niebezpieczną podróż.

„Dziś przyszłam tutaj niezbyt szczęśliwa. Jest mi tak smutno. Mój partner jest ze środowiska wspinaczkowego i ja też żyję tym, co się w tym środowisku dzieje i jego smutkami. Okazało się, że mąż Justyny Kowalczyk zmarł tragicznie w Szwajcarii. A mój chłopak z kolei 1 czerwca wylatuje w bardzo niebezpieczną podróż. Będzie zdobywał najwyższe wodospady świata, których Polacy jeszcze nie zdobyli” – mówiła Doda „Faktowi”.

„Szczerze mówiąc, jestem przerażona. Kiedy ja będę występowała w Opolu, on będzie zdobywał jeden z wodospadów w Peru” – dodała artystka.

Przeczytaj także: Nie żyje Andy Rourke. Basista The Smiths miał 59 lat

Kim jest Dariusz Pachut?

Partnerem Dody jest Dariusz Pachut. Pochodzi z Zabrzeża – miejscowości w powiecie nowosądeckim. Jest ratownikiem medyczynym, ojcem, a jego pasją są podróże i sporty ekstremalne. W przeszłości spotykał się z Dorotą Gardias.

Pachut o planowanej wyprawie do Peru informuje na profilu na Instagramie. – Główną przeszkodą będą nie tylko tygrysy bengalskie, a również kartele narkotykowe, działające w głąb dżungli – pisze partner Dody.

Może Cię zainteresować:

Ania Wyszkoni o raku. Płakała na scenie. „Nie wiedzieli, co się dzieje”

Metallica zagrała to pierwszy raz od 10 lat. Wielki hit wybrzmiał w Paryżu

Michał Wiśniewski: „Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka”

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *