HBO MAX: Powstanie serial o Harrym Potterze
Strona Główna > HBO MAX pracuje nad serialem o „Harrym Potterze”

HBO MAX pracuje nad serialem o „Harrym Potterze”

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się serialu o młodych czarodziejach z Hogwartu! Serial platformy HBO MAX miałby być oparty na powieściach J.K. Rowling. Myślicie, że to dobry pomysł?

HBO MAX szykuje niespodziankę dla fanów „Harry’ego Pottera”! Światowa premiera pierwszej części „Kamień filozoficzny” miała miejsce w 2001 roku. Od tamtego czasu powstało osiem filmów. Każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. Zarówno autorka bestsellerowej powieści J.K Rowling, jak i twórcy serii w wywiadach stanowczo dementowali plotki o kolejnych częściach. Marzą o tym miliony fanów na całym świecie.

HBO MAX: Powstanie serial o „Harrym Potterze”

Według źródeł, Warner Bros. Discovery planuje wyprodukować serial dla swojej platformie streamingowej HBO MAX. Jednak rozmowy między firmą a autorką serii Harry Pottera, J.K. Rowling, są wciąż na wstępnym etapie. Jeśli dojdzie do porozumienia, seria będzie oparta na oryginalnej serii książek, a nie na spin-offie, takim jak seria filmów „Fantastyczne zwierzęta”. Co więcej, każdy sezon serialu będzie odnosił się do konkretnej książki, co oznacza, że umowa może być podpisana na kilka lat.

Przypominamy, że J.K. Rowling w 2020 roku uruchomiła magiczną stronę internetową Harry Potter Hub. Znajdziecie na niej materiały z wydawnictw takich jak Bloomsbury i Scholastic, sporo filmów z nauką magicznego rzemiosła, quizy, łamigłówki, zabawne artykuły i wiele więcej – zarówno dla rozpoczynających przygodę z „Harrym Potterem”, jak i tych, którzy są już zaznajomieni ze światem czarodziejów. Część materiałów jest darmowa, za inne trzeba zapłacić.

Jedną z atrakcji jest audiobook, czytany przez największe gwiazdy w tym oczywiście aktorów z „Harry’ego Pottera”. Pierwszy rozdział „Kamienia Filozoficznego” po tytułem „Chłopiec, który przeżył”, czyta sam Daniel Radcliffe!

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Główni bohaterowie wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, oraz wieloma innym cenionym członkami obsady, którzy współtworzyli filmy o Harrym Potterze, spotykali się, aby wspólnie świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii pt. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.

Jubileuszowy program specjalny przybliżył zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabrał widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów. Odcinek dostępny jest na HBO MAX.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *