Hugh Jackman zaniepokoił fanów: "To znowu może być rak"
Strona Główna > Hugh Jackman zaniepokoił fanów: „To znowu może być rak”

Hugh Jackman zaniepokoił fanów: „To znowu może być rak”

Hugh Jackman opublikował w mediach społecznościowych specjalny filmik, na którym można zobaczyć go z opatrunkiem na nosie. Aktor, który ma 54 lata, wyjawił, że jest to wynik badania, które ma potwierdzić, czy ponownie zmaga się z chorobą nowotworową. Po raz pierwszy usłyszał taką diagnozę dekadę temu.

Hugh Jackman, australijski aktor i jedna z największych gwiazd Hollywood, zaniepokoił fanów pojawiając się w sieci z opatrunkiem na nosie. Aktor wyjawił, że to pozostałość po badaniu, które miało potwierdzić, czy znowu zmaga się z rakiem. Dla Jackmana nie jest to pierwszy raz, gdyż w przeszłości wielokrotnie walczył z chorobą skóry. Czy tym razem sytuacja jest poważna? Fani z niepokojem oczekują na dalsze wieści.

Aktor wyjaśnił, że przeszedł dwie biopsje, ponieważ jego lekarz zauważył „drobiazgi”, które mogą potencjalnie być podstawnokomórkowym rakiem skóry – najczęstszą formą raka skóry.

Hugh Jackman czeka na wyniki biopsji

Chciałem, żebyście usłyszeli to ode mnie, na wypadek, gdyby ktoś zobaczył mnie na ulicy czy coś. Właśnie miałem zrobione dwie biopsje. Dowiem się za dwa lub trzy dni i jak tylko będę wiedział, dam wam znać. Gwoli przypomnienia, komórki podstawne — w świecie nowotworów skóry — są najmniej niebezpieczne ze wszystkich.

– powiedział aktor.

Hugh Jackman, hollywoodzki aktor urodzony w Sydney, znany m.in. z filmu „X-Men”, ignorował zalecenia przed poważną chorobą. Jednakże drobna krostka, którą zauważył na swoim nosie po raz pierwszy w 2013 roku, okazała się poważnym problemem, który mocno skomplikował jego plany zawodowe. W ciągu kilku lat musiał aż sześć razy poddać się zabiegom usuwania niepokojącej zmiany skóry, wskazującej na raka podstawnokomórkowego.

Aktor zachęca fanów do regularnych kontroli skóry, a także do stosowania kremów z filtrem, aby chronić ją przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. 

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *