Miłość zrodzona na oczach kamer. Gwiazdy serialu „Lombard. Życie pod zastaw” są parą » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Miłość zrodzona na oczach kamer. Gwiazdy serialu „Lombard. Życie pod zastaw” są parą

Miłość zrodzona na oczach kamer. Gwiazdy serialu „Lombard. Życie pod zastaw” są parą

Maciej Gisman i Marika Klarman są znani widzom TV Puls jako serialowi Maciek i Weronika. Na planie paradokumentu „Lombard. Życie pod zastaw” aktorzy wcielają się zakochaną w sobie parę. Nie wszyscy wiedzą jednak, że ta dwójka tworzy związek również w świecie realnym.

„Lombard. Życie pod zastaw” to popularny serial, emitowany na antenie TV Puls, który szybko zgromadził rzesze fanów. Produkcja gości na antenie stacji od września 2017 roku i liczy sobie już 12 sezonów.

Akcja paradokumentu dzieje się w tytułowym lombardzie, którego właścicielem jest Kazimierz Barski i dotyczy perypetii klientów oraz historii związanych z zastawianymi przez nich rzeczami. Na ekranie obok aktorów wchodzących w skład obsady na stałe często pojawiają się znani goście – w produkcji wystąpili między innymi Michał Wiśniewski, Katarzyna Pakosińska, Wanda Kwietniewska, Robert Sowa czy Zenon Martyniuk. W ciągu sześciu lat obecności na antenie serial zdobył pięć Telekamer przyznawanych przez czytelników magazynu „Tele Tydzień”.

Zobacz także: To ona zagrała młodą miłość Forresta Gumpa. Dziś ma nietypową pracę!

Kim jest Maciej Gisman?

Maciej Gisman jest jednym z aktorów, który szybko zyskał sympatię widzów „Lombardu”. Do obsady produkcji dołączył w 2018 roku i wciela się w rolę Maćka Grandasza.

Gisman urodził się we Wrocławiu 21 grudnia 1990 roku. Aktorstwem interesował się od najmłodszych lat – uczęszczał do kółka teatralnego działającego przy tamtejszym Teatrze Muzycznym „Capitol”. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Jego debiutem na wielkim ekranie była rola w filmie Jana Komasy pod tytułem „Sala Samobójców”. Ponadto Gisman ma na swoim koncie epizodyczne role w wielu serialach, takich jak „Pierwsza miłość”, „Prawo Agaty” czy „Barwy szczęścia”.

Zobacz także: Wzruszająca historia miłosna. Przebije „Gwiazd naszych wina”?

Para w życiu i na ekranie

Serialową partnerką Macieja Gismana jest zbuntowana Weronika, którą w paradokumencie grała Marika Klarman. Aktorzy poznali się podczas próbnych zdjęć do czwartego sezonu „Lombardu”.

Jak się okazuje, szybko między nimi zaiskrzyło, a ich związek przeniósł się także poza ekran telewizyjnej produkcji. Para zaręczyła się pod koniec 2020 roku, by dwa lata później stanąć na ślubnym kobiercu. 11 czerwca małżonkowie świętowali pierwszą rocznicę ślubu.

T U T A J J E S T M Ó J Ś W I A T 👰🏻‍♀️🤵🏻dokładnie rok temu o 16:00 powiedziałam temu Panu „TAK” 💖 jest moim najlepszym przyjacielem, wsparciem a do tego najwspanialszym Mężem💍 @maciej.gisman.ofc KOCHAM CIĘ i życzę nam #słodkiegomiłegożycia !!!! – napisała Marika Klarman na swoim profilu na Instagramie w dniu rocznicy ślubu.

Zobacz także: Kolejne zarzuty o rasizm wobec twórców „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co na to Nick Sinckler?

Kim jest Marika Klarman?

Marika Klarman to dwudziestotrzyletnia aktorka musicalowa. Miłością do występów w teatrze i telewizji zaraziła się od taty. Jest laureatką wielu festiwali piosenki poetyckiej i aktorskiej – zdobyła między innymi II nagrodę w festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”.

Klarman uczęszczała do Młodzieżowej Akademii Musicalowej we Wrocławiu. Na co dzień gra w Teatrze Polskim oraz gościnnie występuje w Operze Wrocławskiej. Największą popularność zdobyła jako odtwórczyni roli Weroniki w serialu „Lombard. Życie pod zastaw.”