Katy Perry nie mogła się uspokoić. Śpiewał dla zmarłego ojca
Strona Główna > Katy Perry szlochała i nie mogła opanować łez. Zaśpiewał dla zmarłego ojca

Katy Perry szlochała i nie mogła opanować łez. Zaśpiewał dla zmarłego ojca

Finałowy odcinek amerykańskiego „Idola” wzbudził wiele emocji. Występ 18-latka z Hawajów doprowadził do łez jurorkę, Katy Perry. Wokalistka nie mogła powstrzymać łez, gdy usłyszała poruszający występ zwycięzcy. Zaśpiewał dla zmarłego ojca.

Program „Idol” to muzyczny format, który otworzył drzwi do kariery dziesiątek artystów z całego świata. W Polsce wylansował takie gwiazdy jak Alicja Janosz czy Krzysztof Zalewski. W Stanach Zjednoczonych wypromował Kelly Clarkson, Jennifer Hudson czy Carrie Underwood. Teraz pora na kolejną wschodzącą gwiazdę, która wygrała amerykańskiego „Idola”.

Zobacz także: To dlatego Kwiatkowski odszedł z „The Voice Kids”. Zaskoczył wyznaniem

Chodzi o 18-letniego mieszkańca Hawajów. Ian Tongi wystąpił podczas niedzielnego finału show i skradł serca publiczności i jurorów. Choć na początku przygody z show zaprezentował wzruszający utwór pod tytułem „Making Memories of Us” Keitha Urbana. Finałowym występem wzruszył do łez Katy Perry, która szlochała i nie mogła opanować łez! Wszystko przez historię młodzieńca.

Katy Perry wzruszona występem w „Idolu”

Finał 21. edycji „American Idol” zakończył się wygraną Iana, który podczas wieczornego koncertu zaśpiewał w duecie z Jamesem Bluntem utwór „Monsters”. Piosenkę zaśpiewał na cześć swojego zmarłego ojca.

Zobacz także: Steczkowska zrobi to na ślubie syna. Leon Myszkowski zdecydował

Mężczyzna odszedł krótko przed przesłuchaniem do programu. – Za każdym razem, gdy śpiewam, przypomina mi się mój tata – wyznał magazynowi „Rolling Stone”. Podczas występu Ian płakał i łamał mu się głos. Mimo to dał z siebie wszystko.

Skład sędziowski był zachwycony występem 18-latka. Lionel Richie, Luke Bryan i Katy Perry byli poruszeni. Słynna wokalistka zaczęła płakać i nie mogła się opanować. Zwłaszcza, że utwór który zaprezentował Blunt i Tongi mówi o synu żegnającym się z ojcem.

Chciałabym powiedzieć tylko jedną rzecz. Za każdym razem, gdy śpiewasz, wszystkie dźwięki i wibracje, które wypływają z twoich ust, nie tylko poruszają ludzkie serca, ale również w nich zostają. To naprawdę bardzo nas wzrusza – powiedziała ze łzami w oczach Perry.

Zobacz także: Kolejna gwiazda znika z Polsatu. Koniec ze słynnym show

W wywiadzie z muzycznym magazynem zwycięzca „Idola” wyznał, jakie słowa przekazał mu ojciec zanim odszedł. Usłyszał od niego, że z pewnością uda mu się odnieść sukces, a gdy ten moment nadejdzie, ten na pewno będzie przy nim.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *