Kolejna gwiazda znika z Polsatu. Koniec ze słynnym show
Strona Główna > Kolejna gwiazda znika z Polsatu. Koniec ze słynnym show

Kolejna gwiazda znika z Polsatu. Koniec ze słynnym show

Edward Miszczak wprowadza kolejne zmiany w ramówce Polsatu. Dyrektor programowy zdecydował, że na ekranie zabraknie kulinarnego show „Hell’s Kitchen”. Co stanie się z główną gwiazdą programu?

Wciąż nie milkną echa rewolucji, którą przeprowadza w Polsacie Edward Miszczak. Dyrektor programowy stawia na zmiany, a wraz z nimi pozwala odejść wielkim gwiazdom, które przez lata były związane z popularnymi programami.

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kto wystąpi? Mnóstwo gwiazd!

Najpierw szok wywołali Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski, którzy pożegnali się z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, później choreograf Krzysztof Adamski wiele lat związany z produkcją. Ostatnio oburzenie widzów wywołało zwolnienie Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom”, a także zawieszenie show „Taniec z gwiazdami”. To nie koniec zmian, które zainicjował Miszczak!

Mateusz Gessler odchodzi z Polsatu

Teraz dyrektor podjął decyzję o zdjęciu z ramówki Polsatu kolejnego programu. Tym razem jest to „Hell’s Kitchen”, którego miniony sezon był ostatnim. Wraz z kulinarnym show, ze stacją żegna się także prowadzący program, Mateusz Gessler, jak donosi „Plejada”. To dalszy ciąg wielkich zmian kadrowych w słynnej telewizji.

Zobacz także: „Byłam wyczerpana”. Agnieszka Dygant miała dość

Są też dobre wieści dla fanów kucharza. Nie żegna się ze spółką na dobre. Według ustaleń mediów, przechodzi do TV4, gdzie wystąpi w zupełnie nowym programie „Para do gara”. Produkcja będzie prezentowała kulinarne dokonania trzech par. Każda będzie rywalizowała ze sobą o nagrody pieniężne. W jaki sposób? Ich zadaniem będzie odtworzenie potraw, które wcześniej zaprezentuje Mateusz Gessler.

Ekspert od gotowania pokaże, jak przyrządzić danie, uczestnicy będą musieli zapamiętać recepturę i przekazać ją swojemu towarzyszowi gry. Kto zrobi to najlepiej w ciągu 60 minut i pozytywnie przejdzie ocenę jury, ma szansę na wygraną. „Para do gara” ma pojawić się w jesiennej ramówce Polsatu.

Zobacz także: Tak wygląda mama Martyny Wojciechowskiej. Co za podobieństwo!

Ruszają nagrania nowego kulinarnego show pod roboczym tytułem „Para do Gara”, który zadebiutuje w Czwórce już jesienią 2023 roku. Program poprowadzi Mateusz Gessler znany widzom m.in. z programu „Hell’s Kitchen”. Nie możemy się doczekać! – potwierdza TV4.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *