Kayah przeszła operację plastyczną. Miała tylko 16 lat
Strona Główna > Kayah przeszła operację plastyczną. Miała tylko 16 lat

Kayah przeszła operację plastyczną. Miała tylko 16 lat

Kayah przeszła operację plastyczną. Wokalistka wyznała, że podczas zabiegu medycyny estetycznej miała tylko 16 lat! Bardzo cierpiała, dlatego zdecydowała się poprawić urodę. Co zoperowała Kayah?

Wiele gwiazd korzysta z usług lekarza medycyny estetycznej. Jedną z nich jest także Kayah. Wokalistka na rynku muzycznym jest aktywna od końca lat 80. Zadebiutowała singlem „Córeczko” w 1988 roku i od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu. Przez lata zmieniła się nie tylko muzyka, którą serwuje fanom Kayah, ale także jej wygląd.

Zobacz także: Zdjęcie Marilyn Monroe bez makijażu. „Sanah, czy to ty?”

Artystka nie ukrywa, że zdarzyło jej się poprawić swój wygląd u chirurga. Pierwszą operację zrobiła jako nastolatka. Miała ku temu ważne powody. O całym zdarzeniu opowiedziała kilka lat temu w wywiadzie dla przedstawicieli kanału „Vogule Poland”.

Kayah i operacje plastyczne

Kayah jako nastolatka przeszła operację plastyczną uszu. W wieku 16 lat poprawiła sobie urodę. Jej odstające uszy były przyczyną wielu kompleksów i trosk artystki. Mówi o tym otwarcie, mimo kontrowersji.

Poprosiłam, by na urodziny nikt mi nie dawał prezentów, tylko pieniądze na operację. Bardzo mi na niej zależało. Bardzo się nacierpiałam – wyznała.

Zobacz także: Maryla Rodowicz nie jada przed koncertami. Wyjawia powód

Choć wyleczyła kompleksy, operacja kosztowała ją wiele stresu. Sam fakt zabiegu i ingerencji w organizm to „pikuś”. Najgorsze było noszenie szwów. Dziś zdejmuje się je po dwóch tygodniach. Kiedyś, jak wyznała gwiazda, musiała chodzić w nich miesiąc. To jednak nie jedyna operacja jakiej poddała się Kayah.

Operacja nosa była kolejną usługą z działu medycyny estetycznej, którą zajęła się wokalistka. Był to jednak mały zabieg, o którym sama kilka lat temu poinformowała media. Chciała uniknąć niepotrzebnych plotek i porównywania swoich zdjęć. Gwiazda nie ukrywa, że dzięki zmianom czuje się ze sobą lepiej i zwalczyła kompleksy.

Sama wolałam poinformować o swojej operacji, żeby potem nikt mi nie zarzucał czegoś, a ja miałabym się wypierać. To był śmieszny zabieg, który urósł do historii, którą się wszędzie opowiada – wyznała w wywiadzie dla programu „Kobiecym Okiem” w 2016 roku.

Zobacz także: Te występy wgniatają w fotel. Widzom „The Voice” opadły szczęki