"Kevin sam w domu": Jak dzisiaj wyglądają bohaterowie kultowej świątecznej komedii? [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Kevin sam w domu”: Jak dzisiaj wyglądają bohaterowie kultowej świątecznej komedii? [WIDEO]

„Kevin sam w domu”: Jak dzisiaj wyglądają bohaterowie kultowej świątecznej komedii? [WIDEO]

Święta z Kevinem to już tradycja. Nikt chyba sobie nie wyobraża Wigilii bez rodziny McCallisterów. Sprawdźcie, jak Wasi ulubieni bohaterowie wyglądają po 30 latach!

„Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Minęło ponad 30 lat od premiery filmu. W międzyczasie pojawiło się wiele kontynuacji i przeróbek, ale nic nie przebije oryginału. Culkin miał zaledwie dziewięć lat podczas kręcenia filmu. Teraz ma 42 lata i jest starszy niż O’Hara, kiedy grała jego mamę. Po tylu latach fajnie jest zobaczyć, jak daleko zaszli aktorzy i jak teraz wyglądają.

„Kevin sam w domu” – Wigilia 2022: Kiedy emisja w Polsacie?

Emisję „Kevina samego w domu” w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Mamy dobrą wiadomość dla fanów kultowej świątecznej komedii. Telewizja Polsat już po raz 19. wyemituje w Wigilię o godz. 20:00 „Kevina samego w domu”!

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *