Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kto wystąpi? Mnóstwo gwiazd!
Strona Główna > Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kto wystąpi? Mnóstwo gwiazd!

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kto wystąpi? Mnóstwo gwiazd!

W piątek 26 maja zaczyna się Polsat SuperHit Festiwal 2023. Na sopockiej scenie w Operze Leśnej wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej – Doda, Sara James, IRA, Smolasty i wielu, wielu innych. A jakby tego było mało – imprezę zamknie noc kabaretowa poprowadzona przez prawdziwych mistrzów humoru

Przed nami dwudziesty już sopocki SuperHit Festiwal, nad którym pieczę sprawuje stacja Polsat. Na scenie pojawia się plejada polskich gwiazd. W ten weekend nie będzie miejsca na nudę, bo na estradzie wybrzmią największe polskie hity. Impreza zwieńczona będzie najzabawniejszymi w kraju pokazami kabaretowymi.

Zobacz także: Tego nie wiecie o Zalewskim. Występ w „Szansie na sukces” to dopiero początek

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kto wystąpi?

W piątek 26 maja na scenie wystąpią „platynowe” gwiazdy, czyli artyści, których utwory były w ostatnim roku najchętniej odtwarzane w radiach. Wiemy, że na „Platynowym koncercie” pojawią się: Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski, Agnieszka Chylińska, Tribbs, Doda, bryska, B.R.O, Daria, Ignacy, C-Bool i najmłodsza w historii festiwalu artystka, ubiegłoroczne objawienie – Sara James.

Zobacz także: Quiz: Perfect, Lady Pank czy Budka Suflera? Kto to śpiewał? 6/10 to mało!

Piątek będzie ważnym dniem dla Dawida Kwiatkowskiego, który będzie obchodził swoją pierwszą dekadę na scenie. Oprócz tego swoje sceniczne „urodziny” będzie świętował zespół Bajm (45 lat) i zespół Mazowsze (75 lat!).

Sobota 27 maja będzie poświęcona jubileuszom – przede wszystkim obchodom dwudziestolecia festiwalu. Tego dnia scenę rozgrzeją artyści, którzy dla których Opera Leśna jest szczególnie ważna. Zaśpiewają wtedy między innymi: Edyta Górniak, T.Love, Ørganek, Kayah, Lemon, Alicja Majewska, Paweł Domagała, Michał Szpak, Maryla Rodowicz czy Kamil Bednarek z nowym repertuarem. Organizator imprezy zapowiada, że to i tak jeszcze nie wszyscy.

Tego dnia swoje jubileusze będą świętować: 25 lat Golec uOrkiestra, 35 lat IRA i 40 lat Maciej Maleńczuk.

Zobacz także: Igor Herbut ujawnia prawdziwe znaczenie nazwy LemON. Nie chodzi o cytrynę!

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kabarety

Ostatniego dnia Opera Leśna będzie należała do polskich mistrzów kabaretów. Na scenie swoje premierowe skecze zaprezentują: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret K2, Marcin Daniec oraz Jerzy Kryszak, który z festiwalem jest związany od samego początku.

Organizator imprezy podkreśla, że tego wieczora nie ma mowy o żadnej cenzurze.

Zobacz także: To miejsce kojarzyli wszyscy Polacy. Nie do wiary, jak się zmieniło

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *