Kosmiczne stawki. Tyle gwiazdy biorą za prywatne koncerty
Strona Główna > Kosmiczne stawki. Tyle gwiazdy biorą za prywatne koncerty

Kosmiczne stawki. Tyle gwiazdy biorą za prywatne koncerty

Stawki polskich gwiazd za prywatne koncerty mogą zaskoczyć. Okazuje się, że najdroższe są zespoły disco polo. Ile za występ na weselu życzy sobie zespół Boys, Zenek Martyniuk lub Cleo? Oto szczegóły!

Wiele gwiazd oprócz wielkich imprez i koncertów, występuje również podczas bardziej kameralnych wydarzeń. Niektórzy artyści grają na przykład na weselach. Robią to głównie gwiazdy disco-polo. Stawki za takie show są zaporowe.

Zobacz także: Powalający głos 13-latka. Tym zachwycił jurorów!

Tyle gwiazdy biorą za występ na weselu

Tacy artyści jak Norbi, Cleo, Zenek Martyniuk czy zespół Boys mają w swojej artystycznej ofercie występ nie tylko na wielkiej scenie. Słynni artyści pop czy disco polo grają także na weselach czy prywatnych koncertach.

Stawki za nietypowe wydarzenie są jednak bardzo wysokie. Najbardziej cenią się twórcy disco polo. Zespół Boys, którego liderem jest Marcin Miller, to rekordziści. Dymitr Błaszczyk z kanału na YouTube „Sprawdzam jak” rozmawiał z przedstawicielem słynnej grupy.

Zobacz także: Kuriozalne ceny w Londynie! Tyle zarobią puby na koronacji Karola III

Błaszczyk dowiedział się, że na występ na weselu zespołu Boys należy przeznaczyć aż 40 tys. złotych!

Zespół nie jedzie tam się najeść i napić, tylko wykonać usługę, żeby klient był zadowolony. Dodatkowym, że tak można powiedzieć obciążeniem, ale myślę, że to nie będzie żadne obciążenie, jest zakwaterowanie dla czterech osób – zdradził menadżer grupy.

Ceny za wesela – Norbi, Cleo, Majka Jeżowska

Według ustaleń „Super Expressu”, Norbi bierze za występy na weselu najmniej. Oczekuje od pary młodej od 8-10 tys. złotych. Z kolei Cleo zaśpiewa za 20 tys. złotych, a Majka Jeżowska 18 tys. złotych.

Zobacz także: Komunia u Magdy Gessler? Horrendalna cena za „talerzyk”

Za występ Zenka Martyniuka czy zespołu Piękni i Młodzi należy spodziewać się stawki 35 tys. złotych. Trzeba przyznać, że są to wysokie stawki, jednak obecność gwiazd podczas imprezy z pewnością zrobi wrażenie na gościach. Zdecydowalibyście się na taką atrakcję?

Może cię zainteresować

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *