Powalający głos 13-latka. Tym zachwycił jurorów!
Strona Główna > Powalający głos 13-latka. Tym zachwycił jurorów!

Powalający głos 13-latka. Tym zachwycił jurorów!

Trwa 16. edycja brytyjskiego „Mam talent”. Malakai Bayoh to 13-latek, który zachwycił swoim głosem jurorów. Simon Cowell nie miał wątpliwości, że chłopiec zasługuje na złoty przycisk! Ten występ po prostu trzeba zobaczyć!

Niesamowity występ w brytyjskim „Mam talent”. 13-letni uczestnik programu zachwycił swoim głosem jurorów, którzy nie mieli żadnych wątpliwości. Simon Cowell był zachwycony! Gwiazdor zdecydował, że wciśnie złoty przycisk i wyróżni talent młodego Malakai Bayoh!

Zobacz także: Niewiarygodne, co pokazali! Historyczny moment w słynnym show

13-latek w „Britain’s Got Talent”

Niewiarygodne, jak zaśpiewał Malakai Bayoh. Jego piękny głos wzrusza do łez. Podczas jednego z odcinków showBritain’s Got Talent” wykonał utwór „Pie Jesu” i skradł serca publiczności i jurorów swoim anielskim głosem.

Malakai, jeżeli miałbym użyć jednego słowa, które najlepiej określa twój występ to jest to złote – powiedział po występie Simon Cowell.

Zobacz także: Quiz: Kultowe przeboje. Których słów brakuje? Mniej niż 6/10 to porażka!

Chłopiec wyznał, że śpiewa od siódmego roku życia. Jego największym marzeniem jest zostanie piosenkarzem. Muzykę pokochał dzięki swojej mamie, która zapisała go na chór. Do dziś uczestniczy w zajęciach.

Moja mama jest moją największą fanką. (…) Gdy będzie oglądała mój występ, myślę, że będzie potwornie zdenerwowana. (…) Jestem bardzo podekscytowany występem – mówił Malakai podczas nagrań do programu.

Zobacz także: Kuriozalne ceny w Londynie! Tyle zarobią puby na koronacji Karola III

Jego występ trzeba po prostu zobaczyć! 13-latek z Britain’s Got Talent” ma naprawdę anielski głos. Internauci nie mają wątpliwości, że zasłużył na złoty przycisk.

To było najbardziej oszałamiające wykonanie, jakie kiedykolwiek słyszałem. Moje usta były otwarte z podziwu przez cały czas, gdy śpiewał – brzmi jeden z komentarzy.

Simon mówiący „dziękuję, dziękuję, dziękuję za przybycie na ten występ” i otrzymanie 3 owacji na stojąco wiele mówi o muzycznych talentach tego 13-letniego niesamowitego młodego człowieka. Niech Bóg go prowadzi i da mu przyszłość pełną radości i wielu sukcesów – dodaje inna osoba.

Wideo z występu Malakai Bayoh w „Britain’s Got Talent”

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *