"Krzyk 6" nadchodzi. W roli głównej Jenna Ortega z serialu "Wednesday" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Krzyk 6” nadchodzi. W roli głównej Jenna Ortega z serialu „Wednesday” [WIDEO]

„Krzyk 6” nadchodzi. W roli głównej Jenna Ortega z serialu „Wednesday” [WIDEO]

W jednominutowym zwiastunie nadchodzącego slashera w reżyserii Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta, Melissa Barrera, Jenna Ortega, Mason Gooding i Jasmin Savoy Brown powracają do serii, w której ich postacie — czwórka ocalałych z „Krzyku 5″— próbują żyć dalej po opuszczeniu Woodsboro.

W filmie „Krzyk 6”, który ma trafić do kin 10 marca 2022 roku wystąpią Melissa Barrera, Jenna Ortega, Mason Gooding i Jasmin Savoy Brown. Ghostface nie jest gotowy się poddać. To nowy rozdział serii Scream, napisany przez Jamesa Vanderbilta i Guya Busicka, który najwyraźniej zabierze klasycznego slashera Kevina Williamsona w terroryzację nowego terytorium.

Tym razem obsada, w tym zabójca (zabójcy), udają się do Nowego Jorku, nadając serii nową scenerię i nowy wygląd. W zwiastunie widać, jak Ghostface terroryzuje ludzi w wagonie metra wypełnionym zamaskowanymi ludźmi gotowymi na Halloween. Komu uda się przeżyć tę podróż i dojechać do kolejnej stacji?

Zobacz zwiastun:

Do horroru dołączają również powracające gwiazdy serii, Hayden Panettiere jako Kirby Reed i Courteney Cox jako Gale Weathers. W rolach głównych występują także Jack Champion, Henry Czerny, Liana Liberato, Dermot Mulroney, Devyn Nekoda, Tony Revolori, Josh Segarra i Samara Weaving.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *