Krzysztof Ibisz król telewizji i… estrady jako Maciej Maleńczuk!
Strona Główna > Krzysztof Ibisz – król telewizji i… estrady – jako Maciej Maleńczuk! To narodziny gwiazdy! [WIDEO]

Krzysztof Ibisz – król telewizji i… estrady – jako Maciej Maleńczuk! To narodziny gwiazdy! [WIDEO]

Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk wygrał pierwszy odcinek 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, jak król telewizji odnalazł się w nowej roli!

Krzysztof Ibisz wygrał 1. odcinek 18. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W pierwszym odcinku 18. sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, zwycięstwo odniósł prezenter Krzysztof Ibisz, który wcielił się w postać Macieja Maleńczuka. Jego wykonanie utworu „Uważaj na niego” spotkało się z entuzjastycznymi reakcjami jurorów i pozostałych uczestników programu. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Jak jurorzy skomentowali tę wyjątkową metamorfozę z piosenką „Uważaj na niego”? –

Sposób chodzenia, charakteryzacja, bardzo w dołach się zbliżyłeś. To jest szok.

– chwaliła Małgorzata Walewska.

W zadaniu aktorskim dyszka.

– ocenił Robert Janowski.

Po ocenie występów uczestników jurorzy ogłosili, że najlepszym z nich był Krzysztof Ibisz. Gwiazdy również zgodziły się z werdyktem. Prezenter telewizyjny przekazał czek na kwotę 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Polsat.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w w odświeżonej formule

Osiemnasta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przynosi ze sobą zmiany. Nowym prezenterem, obok Macieja Dowbora, jest Maciej Rock, który wcześniej pracował z Dowborem przy projektach Polsatu. Skład jurorów również uległ odświeżeniu. W tej edycji zasiadają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *