Krzysztof Zalewski zagrał ze światową gwiazdą! Jest nagranie
Strona Główna > Krzysztof Zalewski zagrał ze światową gwiazdą! Jest nagranie

Krzysztof Zalewski zagrał ze światową gwiazdą! Jest nagranie

30 Seconds To Mars zaprosili na scenę Krzysztofa Zalewskiego. Światowe gwiazdy zagrały utwór wspólnie z polskim artystą. Fani byli zachwyceni, choć to nie jedyna niespodzianka.

Krzysztof Zalewski i 30 Seconds To Mars wystąpili na jednej scenie podczas tegorocznej edycji Oragne Warsaw Festival. Kolejna odsłona wydarzenia odbyła się na warszawskim Torze Służewiec, gdzie zespół Jareda Leto był jedną z największych gwiazd. Jest nagranie z występu Krzysztofa Zalewskiego i 30 Seconds To Mars.

Zobacz także: Skiba o ślubie z 26 lat młodszą partnerką: „Nie robimy z tego cyrku”

Krzysztof Zalewski i Jared Leto w jednym utworze

30 Seconds To Mars dołączyło do line-upu w ostatniej chwili, gdy swój występ odwołał inny artysta. Jednym z najciekawszych wydarzeń koncertu było zaproszenie na scenę Krzysztofa Zalewskiego przez wokalistę zespołu Jareda Leto. Muzycy wykonali razem utwór “The Kill (Bury Me)” z albumu “A Beautiful Lie” z 2005 roku.

Krzysztof Zalewski po koncercie podziękował zespołowi na swoim profilu na Instagramie. Umieścił też kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Bardzo dziękuję za zaproszenie! To była wielka przyjemność! – napisał Zalewski.

30 Seconds to Mars i Jann

Zaproszenie na scenę Krzysztofa Zalewskiego nie było jedyną niespodzianką, którą przygotował Jared Leto z zespołem dla polskich słuchaczy. Do artystów dołączył również Jann. Młody piosenkarz, który dał się poznać szerszej publiczności podczas eliminacji do konkursu Eurowizji 2023. Jann musiał wówczas uznać wyższość Blanki, ale mimo to zaskarbił sobie oddane grono fanów.

Zobacz także: Powstanie musical “Krzyżacy”? Sanah w roli Danusi to hit! 

Jann wykonał razem z 30 Seconds To Mars najnowszy utwór zespołu pt. “Stuck”, który znajdzie się na najnowszym albumie “It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”, którego premiera odbędzie się 15 września 2023 roku.

Młody piosenkarz podziękował zespołowi za zaproszenie i wspólny występ na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także: Roxie Węgiel planuje ślub. Ma już wybraną suknię!

30 Seconds To Mars i inni

Na tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival fani mogli usłyszeć nie tylko 30 Seconds To Mars i Jareda Leto. Poza amerykańskim zespołem wystąpili m.in. Ralph Kamiński, OKI, Vito Bambino, Daria Zawiałow, IGO, The 1975, Martin Garrix czy Zara Larsson.

Zobacz także: Wielkie zaskoczenie na koncercie Guns N’ Roses. Zagrali to pierwszy raz od 35 lat