"Łasuch" sezon 2. Data premiery i zwiastun
Strona Główna > „Łasuch” sezon 2.: Poznaliśmy datę premiery. Zobacz oficjalny zwiastun

„Łasuch” sezon 2.: Poznaliśmy datę premiery. Zobacz oficjalny zwiastun

Fani hitowego serialu „Łasuch” mogą zacząć odliczanie dni do długo oczekiwanej premiery drugiego sezonu. Oficjalny zwiastun, który daje wgląd w nowe odcinki, obiecuje jeszcze bardziej ekscytujące przygody. Przygotuj się na maraton oglądania nowego sezonu, który zadebiutuje 27 kwietnia na platformie Netflix.

Popularny serial „Łasuch” właśnie otrzymał zapowiedź drugiego sezonu! Gus i inne hybrydy są trzymani w niewoli przez Ostatnich Ludzi, którzy chcą odkryć lekarstwo na Przypadłość. Aby uratować przyjaciół, Gus musi znaleźć w sobie nową siłę, poznając przy tym przyczyny Wielkiej Zapaści. Przed nami wiele fascynujących przygód!

Pierwszy sezon „Łasucha” miał premierę 4 czerwca 2021 roku. Obejrzało go ponad 60 milionów gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni. Na drugi sezon musieliśmy trochę poczekać.

Serial powstał na podstawie opowiadania napisanego przez Jamesa Brolina. „Łasuch” przedstawia Gusa (Christian Convery), dziesięcioletniej hybrydy człowieka i jelenia, która przez całe życie była chroniona przed światem zewnętrznym.

„Łasuch” sezon 2: Oficjalny zwiastun

„Łasuch”: Co nas czeka w drugim sezonie?

Nadchodzi nowa, śmiertelnie niebezpieczna fala Przypadłości. Gus (Christian Convery) wraz z grupą innych hybryd trafiają do niewoli Generała Abbota (Neil Sandilands) oraz jego Ostatnich Ludzi. Pragnąc umocnić swoją władzę poprzez odkrycie lekarstwa, Abbot wykorzystuje dzieci do eksperymentów prowadzonych przez trzymanego w niewoli doktora Adityę Singha (Adeel Akhtar), który pragnie jak najszybciej stworzyć lek, by uratować swoją zainfekowaną żonę Rani (Aliza Vellani).

Chcąc chronić przyjaciół, Gus zgadza się pomóc doktorowi oraz wyrusza w mroczną podróż. Jej celem jest odkrycie jego pochodzenia oraz roli jego matki Birdie (Amy Seimetz) w wydarzeniach prowadzących do Wielkiej Zapaści.

Poza murami Ostoi Tommy Jepperd (Nonso Anozie) i Aimee Eden (Dania Ramirez) łączą siły, by uwolnić hybrydy, lecz dochodzi między nimi do spięć, gdy na jaw wychodzi tajemnica Jepparda. Ujawnienie sekretów z przeszłości stawia szansę na odkupienie pod znakiem zapytania, a Gus i jego nowo poznana rodzina stają na kursie kolizyjnym z Generałem Abbotem oraz złymi siłami, które chcą ich zniszczyć raz na zawsze. „Łasuch” to serial oparty na serii komiksów wydawnictwa DC, których autorem jest Jeff Lemire.

Serial produkowany jest przez Warner Bros. Television, a jego producentami wykonawczymi są Jim Mickle, Susan Downey, Robert Downey, Jr., Amanda Burrell, i Linda Moran.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *