Liam Neeson odrzucił rolę Jamesa Bonda dla żony: Jeśli zagrasz agenta 007 z nami koniec! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Liam Neeson odrzucił rolę Jamesa Bonda dla żony: Jeśli zagrasz agenta 007 z nami koniec!

Liam Neeson odrzucił rolę Jamesa Bonda dla żony: Jeśli zagrasz agenta 007 z nami koniec!

Liam Neeson ujawnił w ostatnim wywiadzie dla Rolling Stone, że Barbara Broccoli, producentka Jamesa Bonda, kontaktowała się z nim kilka razy w latach 90., pytając, czy byłby zainteresowany wcieleniem się w rolę agenta 007. Aktor odrzucił ich propozycję, ponieważ jego przyszła żona była przeciwna temu pomysłowi.

Liam Nesson jako James Bond?

Aktor był świeżo po nominacji do Oscara dla najlepszego aktora w tamtym czasie dzięki „Liście Schindlera”. Po co odrzucać jedną z najbardziej kultowych ról akcji w historii kina? Okazuje się, że Liam Neeson dostał ultimatum od swojej przyszłej żony, Natashy Richardson.

Barbara Broccoli dzwoniła do mnie kilka razy, żeby zapytać, czy jestem zainteresowany, a ja powiedziałem: „Tak, byłbym zainteresowany”. A potem moja urocza żona [Natasha Richardson], Boże, świeć nad jej duszą, powiedziała do mnie, kiedy kręciliśmy „Nell” w Karolinie: „Liam, chcę ci coś powiedzieć: jeśli zagrasz Jamesa Bonda, nie weźmiemy ślubu.

Miłość Neesona do żony przewyższyła jego zainteresowanie graniem Jamesa Bonda, więc nigdy nie odbył poważnego spotkania z Broccoli. Liam przyznał, że bardzo długo dokuczał żonie, chodząc za jej plecami, robiąc pistolet z palców i nucąc motyw Jamesa Bonda.

„Nie czas umierać”: Daniel Craig pożegnał się z Jamesem Bondem wzruszającą przemową

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor w „Nie czas umierać” po raz ostatni zagrał Jamesa Bonda.

Podczas ostatnich chwil na planie filmu, Daniel Craig wygłosił poruszającą przemowę do swoich kolegów.

Wielu z Was pracowało ze mną nad wszystkimi pięcioma filmami o Bondzie. Wiem, że sporo mówiło się o tym, co myślę o tych filmach. Ale kochałem każdą sekundę tych filmów. A zwłaszcza tego, ponieważ wstawałem każdego ranka i miałem okazję pracować z Wami. I to był jeden z największych zaszczytów w moim życiu!

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *