Trustfall: Pink zrobiła niesamowite show ze znanym cyrkowcem. To emocjonalny rollercoaster. Przygotujcie chusteczki [WIDEO]
Strona Główna > Pink zrobiła niesamowite show ze znanym cyrkowcem. To emocjonalny rollercoaster. Przygotujcie chusteczki [WIDEO]

Pink zrobiła niesamowite show ze znanym cyrkowcem. To emocjonalny rollercoaster. Przygotujcie chusteczki [WIDEO]

Każdy, kto choć raz widział Pink na żywo, to wie, że po jej występach zawsze można spodziewać się najwyższego poziomu. Nie inaczej było w programie „The Graham Norton Show”, gdzie artystka wykonała tytułowy utwór „Trustfall” z nowego albumu, który ukazał się 17 lutego 2023 roku. U jej boku wystąpił tancerz i choreograf Yoann Bourgeois.

Pink i jej pełne emocji show

Pink jest w trakcie promocji swojego nowego albumu „Trustfall”. Gwiazda odwiedziła ostatnio Wielką Brytanię, gdzie pojawiła się między innymi jako gość muzyczny w programie „The Graham Norton Show”. Pink nie byłaby sobą, gdyby nie zaserwowała widzom czegoś specjalnego. Na tę okazję zaprosiła występu cenionego tancerza, choreografa i cyrkowca Yoanna Bourgeoisa. To jest idealny dowód na to, że nie potrzeba fajerwerków, żeby zrobić niesamowite show. Sami zobaczcie!

Pink wystąpi w Warszawie. Koncert na PGE Narodowym

P!nk ogłosiła niedawno europejską trasę Summer Carnival. Już 16 lipca 2023 roku wystąpi dla polskiej publiczności na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.

Od czasu swojego debiutu w 2000 roku, P!nk wydała osiem albumów studyjnych i jeden album z największymi przebojami, sprzedała ponad 60 milionów płyt na całym świecie, a 15 jej singli dotarło do pierwszej dziesiątki na listy Billboard Hot 100 (w tym cztery na 1. miejscu) i wyprzedała areny na całym świecie. Ponadto jest laureatką trzech nagród Grammy (21 nominacji), nagrody Daytime Emmy, siedmiu nagród MTV Video Music Awards (w tym nagrody Vanguard Award 2017), dwóch nagród MTV EMA i dwóch nagród People’s Choice Awards. Została uznana za Kobietę Roku 2013 Billboardu, a ostatnio otrzymała gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd oraz nagrodę BRIT za Wybitny wkład w muzykę jako pierwsza międzynarodowa artystka, która otrzymała to wyróżnienie. W maju została także laureatką nagrody Billboard Music Award.

Polecamy również: