Magda Gessler w krótkich i ciemnych włosach
Strona Główna > Magda Gessler zaskoczyła fanów metamorfozą. Jest nie do poznania! [ZDJĘCIA]

Magda Gessler zaskoczyła fanów metamorfozą. Jest nie do poznania! [ZDJĘCIA]

Królowa polskiej kuchni, Magda Gessler zawsze trzymała się swojego charakterystycznego stylu z długimi, kręconymi blond włosami. Restauratorka postanowiła poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Zobaczcie, co z tego wyszło!

Magda Gessler przeszła wirtualną metamorfozę

Magda Gessler w ciemnych włosach. Potraficie sobie to wyobrazić? Dzięki wirtualnej metamorfozie, którą przeprowadził dla niej fryzjer gwiazd Łukasz Urbański, restauratorka mogła zobaczyć, jak wyglądałaby z krótkimi i ciemnymi włosami. Efekt jest naprawdę zaskakujący!

Łukasz Urbański jest fryzjerem gwiazd. Postanowił przeprowadzić wirtualną zmianę fryzur dla kilku osób z polskiego show-biznesu i pokazać je na swoim profilu Instagram. Na jego relacjach można zobaczyć takie osoby jak Michał Szpak z krótkimi włosami, Kinga Rusin w jasnym blondzie czy Joanna Krupa z różowymi kosmykami. Urbański otrzymał od fanów wiele próśb o metamorfozę dla Magdy Gessler. Tak wyglądałaby w krótkich i ciemnych włosach.

Magda Gessler https://www.instagram.com/lukiur/

Po przeprowadzeniu wirtualnej metamorfozy fryzury Magdy Gessler, Łukasz Urbański dodał na swoim profilu ankiety, aby zobaczyć, jak internauci oceniają zmianę. W ankietach zostało przedstawione zdjęcie przed i po zmianie fryzury. Większość respondentów wciąż preferowała charakterystyczne dla restauratorki długie blond loki. Zaledwie 23 procent wybrało odpowiedź „no może”, a aż 77 procent wyraziło zdziwienie w stylu „o Boże”.

Czy Twoim zdaniem pasuje Magdzie Gessler taka fryzura?

Polecamy również: