"The Voice Kids" 9-latka wzruszyła Cleo
Strona Główna > „The Voice Kids”: Urocza 9-latka sprawiła, że Cleo nie była w stanie powstrzymać łez [WIDEO]

„The Voice Kids”: Urocza 9-latka sprawiła, że Cleo nie była w stanie powstrzymać łez [WIDEO]

Trwają aktualnie castingi do nowej edycji talent show „The Voice Kids”. W ostatnim odcinku jurorów oczarowała między innymi 9-letnia Gracjana. Zobaczcie, którą drużynę wybrała.

Gracjana Górka oczarowała jurorów programu „The Voice Kids”

W ostatnim odcinku szóstej już edycji „The Voice Kids”, podczas przesłuchań w ciemno mogliśmy zobaczyć między innymi Gracjanę Górka, która wykonała przebójPożegnanie z bajką” z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej. To bardzo trudny utwór, lecz dziewczynka swoim występem i niesamowitą charyzmą sprawiła, że odwróciły się dwa fotele! Zobaczcie, jak sobie poradziła!

Jesteś małą, słodką księżniczką. Zaśpiewałaś z Gracją i mówię serio. Zaśpiewałaś to po swojemu i przepięknie prezentujesz się na scenie. Ona cię kocha i ja też!

– skomentowała Cleo.

Dziewczynka po krótkim namyśle wybrała drużynę Cleo.

Gracjana Górka jest 9-letnią uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Lublinie, rozpoczęła swoją przygodę z muzyką trzy lata temu. Aktualnie uczy się śpiewu w Studiu Muzyki Rozrywkowej w Lublinie oraz gra na skrzypcach.

„The Voice Kids” powrócił w wiosennej ramówce TVP2

W jury programu zasiadają niezmiennie Tomson i Baron, Cleo i Dawid Kwiatkowski.

W czerwcu 2017 roku telewizja TVP rozpoczęła przesłuchania do pierwszej dziecięcej edycji talent show. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 8 do 15 lat. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tysięcy złotych, które zwycięzca może przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *