Beata Kozidrak odpowiedziała na j**** PiS
Strona Główna > Hejt na koncercie. Beata Kozidrak zareagowała na mocne słowa fanów [WIDEO]

Hejt na koncercie. Beata Kozidrak zareagowała na mocne słowa fanów [WIDEO]

Na koncercie Beaty Kozidrak w warszawskim klubie „Stodoła” wydarzyła się niecodzienna sytuacja. Fani wokalistki zaczęli skandować znane hasło. Jak zareagowała artystka?

Beata Kozidrak dalej uwielbiana przez fanów

Beata Kozidrak mimo kontrowersyjnych sytuacji w ubiegłym roku nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony swoich fanów. Wielbiciele talentu naszej polskiej gwiazdy dalej są z nią i chętnie jeżdżą za nią na koncerty w różne strony Polski. Niedawno Beata wydała swoją kolejną solową płytę „4B”, a jej piosenki jak „Gambit” czy „Frajer” podbiły serca zarówno starych, jak i nowych słuchaczy. To tylko niezbity dowód na to, że słynną diwę polskiej sceny muzycznej kochają wszyscy, bez względu na wiek.

Beata Kozidrak odpowiedziała na wezwanie tłumu

Teraz Beata Kozidrak razem z zespołem Bajm gra koncerty w ramach trasy „Piramidy na niby”, w trakcie której śpiewa mniej znane piosenki w mocnym rockowym brzmieniu. Ostatnio artystka miała okazję odwiedzić warszawski klub Stodoła. Sala szybko wypełniła się po brzegi fanami zespołu, gotowymi na to, by odświeżyć sobie znany im dobrze repertuar. Koncert przebiegał tak samo jak każdy inny, gdyby nie jeden znaczący fakt. W pewnym momencie zgromadzony tłum zacząć skandować z całych sił hasło „j**** PiS!”. Wszystko za sprawą piosenki „Ściany mają uszy”, którą Beata Kozidrak zagrała z zespołem. Wokalistka tak zareagowała na okrzyki publiczności:

No patrzcie, nie spodziewałam się, że to teraz znowu aktualne. Ale ściany mają uszy. No znowu jakaś afera jest, ktoś nas podsłuchuje. Ale to było fajne, aż nóżka chodziła.

Po czym dodała w kierunku skandujących:

Niech żyje stolica!

Całe nagranie z koncertu Beaty Kozidrak i zespołu Bajm zostało dodane w mediach społecznościowych:

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *