Mała syrenka: Zobacz nową zapowiedź filmu Disneya. Kiedy premiera?
Strona Główna > „Mała Syrenka”: Urszula śmieje się złowieszczo w zapowiedzi kontrowersyjnego filmu Disneya [WIDEO]

„Mała Syrenka”: Urszula śmieje się złowieszczo w zapowiedzi kontrowersyjnego filmu Disneya [WIDEO]

Wiemy coraz więcej na temat nowej produkcji Disneya. Dodatkowo do sieci trafił nowy spot promujący film „Mała Syrenka”. Został on przygotowany specjalnie na finał Super Bowl 2023, który odbył się w minioną sobotę. Warto czekać na ten film?

Aktorska wersja „Małej syrenki” nadchodzi

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo”, „Aladyna” i „Króla Lwa”. Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. Już w tym oku odbędzie się premiera filmu „Mała syrenka”. W związku z tym, ze do premiery pozostało równo 100 dni, do sieci trafił nowy teaser. Możecie go zobaczyć poniżej.

„Mała syrenka”: Kogo zobaczymy w głównych rolach i kiedy premiera?

Za reżyserię filmowej wersji „Małej syrenki” odpowiada Rob Marshall. Scenariusz stworzył Jane Goldman, a muzykę skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

W głównej roli zobaczymy Halle Bailey. W czarny charakter, czyli przebiegłej ośmiornicy Urszuli wcieli się aktorka komediowa Melissę McCarthy.

Film będzie dostępny na platformie Disney+ 26 maja 2023 roku.

„Mała Syrenka” z 1989 roku uwiodła widzów piękną animacją i wpadającymi w ucho piosenkami, a historię syrenki o imieniu Ariel, która zakochuje się w księciu Eryku i oddaje swój ogon oraz głos w zamian za parę nóg, znają dzieci i dorośli na całym świecie. Czy filmowej adaptacji uda się powtórzyć ten sukces? Nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądać nowa „Mała Syrenka”. Miejmy nadzieję, że twórcy posłuchają głosów widzów, którzy krytykowali adaptację „Króla Lwa” za zbyt realistyczne CGI, i zachowają magię oryginalnej animacji.

Polecamy również: