Matylda Damięcka zapowiada nowy album pierwszym singlem "Matka" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Matylda Damięcka zapowiada nowy album pierwszym singlem „Matka” [WIDEO]

Matylda Damięcka zapowiada nowy album pierwszym singlem „Matka” [WIDEO]

Przed Wami nowy mocny duet na polskim rynku muzycznym. Matylda Damięcka śpiewa, Radek Łukasiewicz produkuje. Posłuchajcie pierwszego utworu “Matka”.

W 2022 Matylda Damięcka i Radek łukasiewicz zmierzyli się z tematem przemijania, śmierci i żałoby na płycie Polskich Znaków. Matylda użyczyła swoich umiejętności wizualnych (teledyski) oraz wokalnych. Teraz kontynuują współpracę we dwójkę, mają gotowy album, a już możemy posłuchac pierwszej zapowiedzi albumu zatytułowanej “Matka”.

Zobacz teledysk:

Razem zastanawiamy się jak się żyje kobiecie i mężczyźnie we współczesnym świecie, pełnym oczekiwań i społecznej presji. Zwykłe życie, niezwykła forma.

– Matylda/Łukasiewicz.

Radka znamy doskonale z zespołów Pustki czy Bisz/Radex, ale także pisania dla innych m.in. Brodki, Artura Rojka, Piotra Zioły. Matylda to dobrze znana kreska instagrama, która otwiera oczy i konfrontuje Polaków z tematem niewygodnym. Czy to oznacza, że w takiej stylistyce utrzyma klip do nadchodzącego utworu? W zapowiedzi, która pojawiła się na instagramie @matylda_lukasiewicz wynika, że możemy spodziewać się czegoś zupełnie odmiennego.

Polecamy również: