Mazda Hanki Mostowiak, którą wjechała w kartony, jest na sprzedaż! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mazda Hanki Mostowiak, którą wjechała w kartony, jest na sprzedaż!

Mazda Hanki Mostowiak, którą wjechała w kartony, jest na sprzedaż!

To była jedna z najgłośniejszych tragedii, kiedy Hanka Mostowiak opuściła serial „M jak miłość” w wyniku wypadku samochodowego. To był jeden z najchętniej oglądanych i komentowanych odcinków serialu „M jak miłość”.

Wszyscy fani serialu „M jak miłość” płakali wraz z rodzinką Mostowiaków, gdy Hanka zginęła w tragicznym wypadku samochodowym, wjeżdżając w kartony. Było to na tyle doniosłe wydarzenie w historii polskiej telewizji, że na pewno na długo jeszcze pozostanie w pamięci widzów. Oczywiście nie przez drastyczność sceny, ale jej śmieszność i kuriozalność. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Zielona Mazda Hanki Mostowiak, którą wjechała w kartony jest na sprzedaż

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu „M jak miłość”. Zielona Mazda 626, która brała udział w tym jakże tragicznym wypadku, jest na sprzedaż! Dla zainteresowanych samochód został wyprodukowany w 1996 roku i ma przebieg 105 tys. km. Jego cena to 16 tys. zł i, jak zaznacza obecny właściciel auta, kwotę tę można jeszcze negocjować. Właściciel auta pan Piotr w rozmowie a Auto Światem powiedział:

Jestem fanem samochodów marki Mazda. To konkretne auto wynajęte było na potrzeby filmu, a potem trafiło na sprzedaż. To właśnie wtedy kupiłem je w Warszawie. Teraz po latach postanowiłem je sprzedać.

Auto trochę do ogarnięcia z racji tego, że już długo stoi. Ale ma mały przebieg i może jeszcze długo posłuży. Posiada oryginalny katalizator i jest na chodzie. Odpalane od czasu do czasu. Posiada przegląd i OC opłacone w grudniu na cały rok.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *