Michał Szpak spełnił marzenie 13-latki i wystąpił z nią na scenie! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Szpak spełnił marzenie 13-latki i wystąpił z nią na scenie! [WIDEO]

Michał Szpak spełnił marzenie 13-latki i wystąpił z nią na scenie! [WIDEO]

Parę dni temu Michał Szpak pojawił się na scenie programu Dzień Dobry TVN z niezwykłą towarzyszką. Była to trzynastoletnia Zuzia Sowa, która od lat chciała zaśpiewać wraz ze swoim idolem. Pomysł ten udało jej się doprowadzić do skutku dzięki Fundacji Mam Marzenie, która od dwudziestu lat zajmuje się realizacją dziecięcych pragnień.

Zuzia jest delikatną, pełną miłości do muzyki dziewczynką, która nie może poświęcać swojej pasji tyle czasu, ile by chciała. Wszystko to za sprawą choroby – Zespołu Cushinga, który nie pozwala jej na zamieszkanie w internacie i uczęszczanie do szkoły muzycznej. Trzynastolatka zakończyła już etap leczenia szpitalnego. Teraz jej wizyty w placówce ograniczają się do kilkudniowych kontroli. Właśnie dzięki temu wreszcie miała szansę spełnić swoje wieloletnie marzenie i wystąpić na jednej scenie ze swoim idolem, Michałem Szpakiem, którego jak sama przyznaje, słucha od najmłodszych lat.

„Zuzia jest bardzo utalentowana, tylko po prostu musi częściej ze mną występować. […] Im więcej ludzi dookoła będzie słyszeć, tym ona mniej będzie się krępować. Im bardziej się otwieramy, tym bardziej nas słychać”

– skomentował zachwycony talentem dziewczynki Michał Szpak.

Wyjątkowy duet wykonał przejmujący utwór „Halo Wodospad”, pochodzącą z repertuaru piosenkarza. Sprawdźcie, jak poradziła sobie Zuzia!

„Halo Wodospad” to pierwszy utwór, który Michał Szpak zaprezentował fanom po dłuższej przerwie. Na szczególną uwagę zasługuje teledysk, którym opatrzona została piosenka – artysta prezentuje w nim swoje alter ego, pozbawioną płci istotę Jowiszję, która stanowi uosobienie wolności.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *