Michał Wiśniewski o chrzcie dzieci: "To bardzo ważne wydarzenie, ale…" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Wiśniewski o chrzcie dzieci: „To bardzo ważne wydarzenie, ale…”

Michał Wiśniewski o chrzcie dzieci: „To bardzo ważne wydarzenie, ale…”

Michał Wiśniewski niedawno po raz kolejny został ojcem. W rozmowie z Plejadą zdradził, czy planuje ochrzcić synka.

Michał Wiśniewski ma szóstkę dzieci. Jest ojcem Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002), Fabienne Marty (ur. 21 sierpnia 2003), Etiennette Anny (ur. 17 września 2006), Vivienne Vienny (ur. 2 lutego 2008), Falco Amadeusa (ur. 29 stycznia 2021) i Noëla Cloé (ur. 16 maja 2023).

Czytaj też: Michał Wiśniewski: „Małżeństwo to jest za każdym razem wielka walka”

Michał Wiśniewski o chrzcie dzieci

Portal Plejada.pl zapytał Michała Wiśniewskiego, czy planuje on ochrzcić swoje nowo narodzone dziecko.

Oczywiście chrzest to bardzo ważne wydarzenie, ale ile lat miał pan Jezus jak się chrzcił? Zrobił to absolutnie świadomie, więc ja bym chciał, żeby moje dzieci również świadomie to zrobiły. Moje dzieci są wychowane w wierze chrześcijańskiej, a Xavier i Fabienne w katolickiej – powiedział Wiśniewski w rozmowie z portalem.

Gwiazdor zaznaczył, że chce, aby jego dzieci miało prawo wyboru i świadomie zadecydowały o tym, czy chcą przyjąć chrzest.

W ostatnim czasie szeroko komentowany był wybór imienia ostatniego dziecka Wiśniewskiego. Synek gwiazdora otrzymał francuskie imiona Noël Cloé. Spotkało się to z krytyką w sieci. Cloé bowiem jest imieniem żeńskim. Gwiazdor jednak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Jak mówi, ma nadzieję, że imię nie jest powodem do hejtu.

Ostatnio Wiśniewski wyjawił także, że korzysta wraz z żoną z terapii małżeńskiej. Wyznał, że jest mu ona szczególnie potrzebna podczas budowy domu.

Może Cię zainteresować:

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *